Több tízmilliárd forintot bukhatnak a tévétársaságok a járványtól berezelő hirdetők miattSDSamók Dávid Eco 2020 május 19. Miközben a koronavírus járvány hozadékaként rekordokat dönt a televíziók nézettségi szintje, azt hihetnénk, hogy ők a gazdasági élet azon szereplői közé kerülnek, akik veszteségek nélkül élik túl a veszélyhelyzeetet. Csakhogy a műsorszolgáltatók reklámbevételei jelentősen összetöpörödtek, az ismert tévétársaságok éppen ezért rég nem látott kihívással szembesülhetnek, ráadásul a forgatások és a szinkronstúdiók munkája is ellehetetlenült – számolt be portálunknak Dr. Ryszka Sambor, a Magyar Elektronikus Műsorszolgáltatók Egyesületének (MEME) elnöke. Az érdekképviselet vezetőjének elmondásából kiderül, hogy várható-e egyes adók eltűnése a képernyőről?
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat