Hét államigazgatási szerv írt alá együttműködési megállapodást a környezeti bűnözés ellenPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 14. A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdai közleménye szerint együttműködési megállapodást írt alá hét államigazgatási szerv a környezeti bűnözés elleni küzdelem hatékonyabbá tételéért. A KR NNI által vezetett, a Belügyminisztérium belső biztonsági alapjából finanszírozott projekt részeként létrejött nemzeti környezeti biztonsági munkacsoport feladatai közé tartozik a nemzeti végrehajtói stratégia megalkotása, az információcsere és szakmai konzultációs fórum biztosítása, az oktatás, valamint a célzott, több hatóság munkáját érintő műveletek megszervezése.
Orbán Anita: azért nem jönnek az uniós pénzek, mert ellopták Forró drót május 22. Diplomáciánk olyan biztos kezekben lesz a következő években, mint ahogy a kócos asszony idején volt.
Elfogadja a migrációs paktumot a Tisza-kormány? Forró drót május 21. Ez derült ki Orbán Anita külügyminiszter szavaiból.
Orbán Viktor: megalakítjuk a Védvonalat Forró drót május 22. Orbán Viktor: árad a gyűlölet és az erőszak. Ezért megalakítjuk a Védvonalat. Számíthattok ránk!
Tűzfalcsoport: Magyar Péter anyukája csak úgy halmozta a bírósági vezetői pozíciókat az elmúlt 16 évben Forró drót május 21.