Bezzegrománia – Történelmi mélyponton a román lej és történelmi magasságban az államháztartási hiány, az országot szétloptákPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 november 14. Újabb rossz hírrel szembesülhettek a Romániát bezzeg-országként, gazdasági sikertörténetként beállító kútmérgezők. Nemcsak a gazdaságuk lassult (a román harmadik negyedéves GDP-növekedés 4%-ról 3%-ra csökkent, miközben a magyar 4,9%-ról 5%-ra javult), hanem a román lej is az euróval történelmi mélypontra került csütörtökön szemben. Egy euró árfolyamát 4,7669 lejben állapította meg a Román Nemzeti Bank.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat