összmagyarság
Határtalan pofátlanság: hiába kótyavetyélték el pont Gyurcsányék a repteret, szerintük Orbánék akarják ellopni (Karanténvlog)
A Gyurcsány-szekta úgy gondolta, hogy a vaskos demagógia és hazugságok nem elegendőek, még egyet emeltek tehát a téten, a Karanténvlog pedig résen állt és meg is mutatja nektek az újabb ocsmányságukat. Volt bátorságuk beleharsogni az éterbe, hogy az Orbán-kormány el akarja lopni a repteret, amikor most vissza akarják vásárolni. A pofátlanság határtalan, legalább csöndben maradtak volna, hiszen 2010 előtt pont Gyurcsányék voltak azok, akik fillérekért elkótyavetyélték külföldi kézbe a repteret, amely így kikerült a nemzeti vagyonból és külföldre vitte a hasznot. Azóta nincs magyar kézben, a jelenlegi kormány azonban évek óta óriási erőfeszítéseket tesz, hogy vissza tudja vásárolni magyar kézbe, hogy végre nekünk, magyaroknak hozza a hasznot, ne idegeneknek. A saját bűnük azonban annyira nem nyomja a lelküket, hogy képesek másra fogni, amit tettek és még ők fenyegetőznek. Ezen kívül azt is megtudtuk a gyurcsányistáktól, hogy ők az összmagyarság érdekét tartják szem előtt, amit biztos a 2004-es kettős népszavazás szégyenére, és a határon túli magyarok elleni hergelésre alapoznak. Dobrev pedig azt is tudatta a magyarokkal, hogy az árnyékszék csapata a mérvadó, Orbán Viktort és a kormányt pedig külföldön nem tartják komoly tárgyalópartnernek, át is lépnek rajta. Számos ellenpélda van az újabb méretes hazugságra, elég a legutóbbi, francia elnökkel történt találkozóra gondolni, amikor az amúgy baloldali Macron meghívta Orbán Viktort, hogy Európa jövőjéről beszélgessenek. Végül Cseh Katalin újabb vastag hazaárulása is helyet kapott a Karanténvlogban, hiszen a Momentum EP-képviselője megint rikácsolva könyörgött Brüsszelben, hogy büntessék már meg a magyarokat, miközben nagyokat hazudott a kivéreztetett ellenzéki önkormányzatokról. Nézzétek most is a Karantént és iratkozzatok föl a csatornánkra! Aczélék gyűlölték, ma hatalmas összmagyar siker – A Tavaszi Emlékhadjárat inspiráló története (PS-interjú)
Amikor 1985-ben megalapították a Történelmi Lovas Egyesületet, természetesen kivívták a kommunista pártvezérek rosszallását. Hiába terveztek nyugat-európai lovagtúrát, a tervet Aczél elvtárs lesöpörte az asztalról. 1989-ben, a Tavaszi Hadjárat 140. évfordulóján mégis megszervezték az első emlékhadjáratot. Azóta hatalmas siker, s bár idén először (az átkozott koronavírus miatt) elmaradt, más programokkal pótolták. Munkatársunk, Kovács Attila az emlékhadjárat ötletgazdájával, Fülöp Tibor Zoltánnal beszélgetett. „Fontosnak érzem, hogy a Tavaszi Emlékhadjárat a Kárpát-medence több térségébe is elviszi a hagyományőrzéshez kapcsolódó programokat – mondta a PS-nek, hozzátéve, hogy "ezzel, hitünk szerint sikerül részt vállalnunk a közösségteremtésben, és elősegítenünk a hasonló értékrendű magyar emberek egymásra találását. Úgy érzem, ezen felül is van mire büszkének lennünk! A Történelmi Lovas Egyesület, történelmi szerepét betöltve, megteremtette a ma már virágzó 48-as katonai hagyományőrző mozgalom magyarországi alapjait. Kezdeményezésünkkel megtörtünk és kitapostunk egy olyan utat, amelyet előttünk nem járt be még senki, és amely mára már szerencsére sokak által használt országúttá szélesedett.” Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!