Strasbourggal fenyegeti a házelnököt Tordai, aki nem akar bírságot fizetni a deviáns műsora miattPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 6. Hosszú, csapongó nyílt levelet intézett Kövér Lászlóhoz Szabó Tímea mentális zavarokkal küzdő párttársa a Facebookon. Tordai Bence posztjában többek között azon kesereg, hogy az Országgyűlés szellemiségéhez méltatlan viselkedése miatt nyolcmillió forintot meghaladó bírságot kapott. A deviáns viselkedéséről ismert párbeszédes politikus azzal fenyegetőzik, hogy az Emberi Jogok Európai Bíróságánál fogja bepanaszolni Kövér Lászlót, aki igyekszik a magyar törvényhozás házából kiszorítani az ellenzék soraiban elfogadott alpári, kocsmai stílust.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat