Georg Spöttle: Hát akkor (német köz)tévézzünkPPestiSrácok.hu Világugar 2022 augusztus 12. Németországban, ha valaki vásárol egy tévékészüléket, azzal már kötelezi magát, hogy negyedévente befizet 55 euró sugárzási díjat az államnak. Persze nehogy azt higgyük, hogy ez a közel 200 fogható csatorna díja, de nem ám. Ezért a pénzért nézhetjük – már aki akarja – az ARD-t és a ZDF-et, a közmédiát, amely politikailag korrekt és halálunalmas. A héten végre kiderült, hogy hová vándorolnak a beszedett milliárdok.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat