Szijjártó: szépen haladunk az önellátás irányába az orvosi eszközök tekintetében isPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 március 22. Magyarország, a koronavírus-járvány tapasztalataiból tanulva, mára képessé vált arra, hogy előállítsa magának a szükséges eszközöket egy újabb egészségügyi vészhelyzet esetén – közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Jászapátiban. A minisztérium közleménye szerint a tárcavezető a hazai tulajdonú Radius Signage Kft. elkészült beruházásának átadásán elmondta, hogy a hatszázötvenmillió forintos fejlesztés keretében a magyar vállalat egy ezer négyzetméteres gyártócsarnok épített, amelybe új gépek és berendezéseket kerültek. A projekt nyomán a vállalkozás képessé válik orvosi, műtőben is alkalmazható eszközök gyártására, amely fejlesztést az állam kétszázötvenmillió forinttal támogatta, így segítve hatvanhárom munkahely megőrzését Jászapátiban.
Zelenszkij rájött, hogy az áprilisi választást Orbán is megnyerheti Forró drót március 12. Zelenszkij: szükségünk van egy B-tervre.
Orbán Viktor reagált az őt és családját érő ukrán fenyegetésre Forró drót március 11. Azért mindennek van határa!
„Hadd végezzék ki az egész rohadt tolvaj családot, még a pár éves unokákat is!” – így örömködtek a tiszások Orbán családjának ukrán megfenyegetésén Forró drót március 12.
Már az osztrákok is pénzmosásról, korrupcióról beszélnek az aranykonvoj kapcsán Forró drót március 11. Egyre több kérdést vet fel az úgynevezett „ukrán aranykonvoj” ügye, amelyről most egy osztrák oknyomozó újságíró is megszólalt. Christian Veber újságíró videósorozatának új epizódjában már arról beszélt: a háttérben akár korrupciós és visszacsorgatási pénzmozgások is állhatnak.