sarc
Öt perc – KaróGeri megsarcolta az agglomerációt, aztán káoszba döntötte a körutat
Megkezdték a biciklisávok felfestését a Szent István körút Margit híd és Nyugati pályaudvar közötti szakaszán is. Kollégáink a helyszínen azt tapasztalták, hogy a munkálatok óriási közlekedési káoszt okoztak, az autósok felháborodva vették tudomásul a Budáról Pestre, a nagykörútra és a Váci út irányába vezető közlekedési lehetőségek szűkülését. De nem ez volt a főpolgármester egyetlen húzása: ahogy azzal portálunk több ízben is foglalkozott, Karácsony Gergely elképesztően aljas politikai zsarolással élve azzal fenyegette meg az agglomerációs településeket, hogy elzárja a vízellátásukat. A lépésre, amely Tarlós István szerint már a büntető törvénykönyvet súrolhatja, az érintett települések vezetőit követően Menczer Tamás is reagált, aki bejegyzésében felkérte a kormányt, hogy védje meg az agglomeráció lakosait a főpolgármestertől. Míg Karácsony húzásaira valahol számíthattunk, azért meglepő fordulatot is hozott az ősz, hiszen Donáth Anna bejelentette: már soha nem is voltak szövetségesek a DK-val, és ezután sem terveznek összefogni Gyurcsányékkal – kivéve, ha mégis. Ferenc testvér azonban láthatóan rossz néven vette, hogy az egyik szatellit új útra vezetődik és legalábbis papíron meghatározza magát a DK-val szemben, ezért a méltán tetszhalottnak tűnő DK TV egyik arcával “fejtették meg”, miképpen fordulhat elő az, hogy egy ellenzéki párt nem szereti a Gyurcsány-szektát. Olyan sarcot talált ki Pikó, amivel még a baloldaliak sem értenek egyet
Teljesen értelmetlen sarcot róna a VIII. kerületben élőkre Pikó András, Józsefváros baloldali polgármestere. Az új parkolási szabályok szerint fizetőssé tennék a parkolást a kerületben élők számára is, akár 30 ezer forintba is kerülhet az autónkénti engedély. A megszorítás célja elvileg a kerületi parkolók felszabadítása lenne, azonban az nem világos, hogy Pikóék mire számítanak, hova teszik a kerületben élők a már meglévő autóikat. A kerületi Fidesz szerint gazdaságilag nem indokolt az intézkedés, ráadásul a háború okozta gazdasági nehézségek közepette különlegesen érzéketlen lépés ez a kerület baloldali vezetésétől. Meglepő módon utóbbival a kerület egyetlen DK-s képviselője is egyetértett, Stettner pedig azt is belengette, hogy a polgármester javaslata ellen szavaz. Mostanáig mindenki két autót tarthatott ingyen az utcán Józsefvárosban, ehhez képest jövőre 18-30 ezer forintot kérnének éves szinten az első parkolási engedélyért, a másodikért pedig ennél is többet. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!