Szigorítja a kormány a mindennapos tesiórákat, felháborodtak a szülők - Libz of TikTok HungaryDDDezse-Zelenka Dóra Libz'z of TikTok 2024 október 8. A mindennapos testneveléssel kapcsolatos törvény szigorítására volt szükség a kormányzat szerint, így egy törvénymódosítás értelmében ezentúl csak a versenysportolók kaphatnak majd felmentést, és ők is csak akkor, ha az edzésük a testnevelésóra idejére esik. Természetesen ez a módosítás ismét indokot adott a liberális szülőknek, akik azonnal a gyermekek leterheltségéről, a sportolási lehetőségek hiányáról és a "csúnyafideszről" kezdtek el kiabálni. De mi is a gond azzal, ha még több sportra, még egészségesebb életvitelre ösztönözné a kormány a fiatalokat?
Bütyök is áradt egyet Győrben, hogy ne maradjunk szombaton se nélküle Magyar ugar november 15. Orbán kényszeres majmolásának első áldozata Győr lett, ahol kb. ezer ember előtt szerette magát és egymást a Tisza néhány arca Bütyökkel, aki áldást és áradást osztott az őt messiásként követő mintegy ezer hívőjének.
Az MLSZ kommunista módszerekkel támadja a saját szurkolóit a sorsdöntő meccs előtt Magyar ugar november 16.
Gábor, a pest megyei jómódú a csúnyán kijavított utak és a vidéki fejlesztések miatt fog Péterre és az ismeretlen "bohócokra" szavazni Magyar ugar
Döbbenet a végjátékban: időn túl lőtt góllal nyertek az írek, vége a világbajnoki álmoknak Magyar ugar