Most éppen befüvezve és beamfetaminozva kapták el vezetés közben a zuglói kokainos gázolótPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 november 5. Ismét kábítószer hatása alatt vezetett az a nő, aki korábban öt és fél évet kapott, mert bedrogozva halálra gázolt egy idős férfit – értesült a 24.hu. A lap úgy tudja, hogy az egyébként lakhelyelhagyási tilalom alatt álló T. Klára Petrát egy közúti ellenőrzés során kapták el a rendőrök Zuglóban, a nála elvégzett gyorsteszt pedig marihuána és amfetamin használatát mutatta ki. Amennyiben a végleges szakértői vélemény is megerősíti a gyorsteszt eredményét, ismét letartóztatásba helyezhetik a nőt.
Mi történik, ha nincs kritika? Semmi látványos! Forró drót április 20. Itt rengetegen nem voltak még soha ellenzéki sajtó, és rengeteg ember nem volt még soha kormánypárti.
Nocsak, ezek szerint nem az "orbáni diktatúra miatt" mentek külföldre a baloldali celebek Forró drót április 20. Mihalik Enikő, Steiner Kristóf vagy Náray Tamás sem tervezi, hogy hazajön.
Csak nehogy szállodát csináljon abból is! - Forsthoffer Ágnest jelöli a Tisza az Országgyűlés elnökének Forró drót
Ruszin-Szendi lett a honvédelmi miniszter, Kapitány István pedig a magyar gazdaságot vezeti Forró drót