Elindult a Mount Everest meghódítására Varga CsabaPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 8. Elindult a Mount Everest tiszta, vagyis pótlólagos oxigén nélküli megmászására Varga Csaba erdélyi magyar hegymászó csütörtökön Budapestről. A Kalifa Alpin Csapat hegymászója pénteken érkezik meg a nepáli fővárosba, ahol néhány napot vesz igénybe az ügyintézés. Katmanduból előreláthatólag egy hét alatt éri az Everest alaptáborát. A trekking első napján Luklába repül, onnan megy tovább a kétezer-nyolcszáz méteren fekvő Phakdingig. A következő célpont Namche Bazar, majd Tengboche, Dingboche és végül Lobuche érintésével érkezik meg az 5360 méteren kialakított alaptáborba. A trekking teljes időtartama alatt négyezer méternyi szintemelkedést kell magam mögött hagynom, ami kiváló előakklimatizáció lesz – mondta a hegymászó az MTI-nek korábban.
Akkora lendületben van a Tisza Párt, hogy még szavazatszámlálókat sem találnak Forró drót március 31. Közben azt is elárulták, hogy a vidék nem kér a "messiás" eljöveteléből.
Félszáz korrupt határrendész áll bíróság elé Forró drót március 31. Komplex, éveken át szervezetten működő korrupciós hálózatot számolt fel a keleti határon a nyomozó ügyészség. Vádat emeltek félszáz határrendész és 3 civil ellen, akik az ártándi és a nagykereki határátkelőhelyeken teljesítettek szolgálatot.
Rettegett kocsmai verekedő a Tisza aktivistája, avagy tényleg nincs lejjebb Forró drót március 31. Egy korábbi brutális támadássorozat miatt került a figyelem középpontjába Lakatos Bertalan, aki ma már politikai aktivistaként jelenik meg a nyilvánosság előtt. A férfi múltjában olyan erőszakos cselekmények szerepelnek, amelyek akár halálos következményekkel is járhattak volna; a Tisza aktivistája rettegett kocsmai verekedő volt.
Gundalf, a kém Forró drót március 31. Mindenkinek vannak hülye ismerősei, de a jelenlegi politikai helyzetben az egyik oldal éppen ezekből akar hősöket csinálni. Bálint Botond a Gundalf-ügy kapcsán jellemzi ezt furcsa sajtótörténeti epizódot.