Egyre többen esnek át az oltáson a Szent Margit KórházbanPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 február 25. Virág József, a Szent Margit Kórház orvosigazgatója a közmédiának adott interjújában elmondta, hogy az oltásra jogosultak döntő többsége megjelenik a Szent Margit Kórházban lévő oltóponton. Az előzetes regisztráció alapján a fővárosi és a Pest Megyei Kormányhivatal a háziorvosokon keresztül "delegálja" az embereket az intézménybe.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat