Amerikában feketelista készül a konzervatív médiumokról és azt javasolják, hogy ott ne hirdessen senkiPPestiSrácok.hu Forró drót 2023 február 12. „Önjelölt megfigyelők” titkos feketelistákat állítanak össze az Egyesült Államokban azokról a konzervatív médiumokról, amelyek szerintük dezinformálnak. E listákat aztán eljuttatják nagy reklámcégekhez, azt javasolva nekik, ne hirdessenek ezeken a weboldalakon, ne támogassák a „nemkívánatos beszédet” – írja a Washington Examiner, amit a Mandiner szemlézett. A dologban a kormányzat is érintett.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat