Pesti Srácok

Vegyesen alakult a forint árfolyama

Vegyesen alakult a forint árfolyama

Vegyesen alakult a forint árfolyama a főbb devizákhoz képest a nemzetközi bankközi devizapiacon hétfő reggel: az euróval és a svájci frankkal szemben erősödött, de a dollárhoz és a jenhez képest gyengült.

Az euró 344,14 forinton forgott reggel hét órakor, 42 fillérrel csökkent az árfolyama a péntek esti 344,56 forinthoz képest. A dollár árfolyama 292,08 forintról 292,22 forintra kúszott fel, míg a svájci franké 319,91 forintról 319,21 forintra mérséklődött. A jent 2,7616 forinton jegyezték, szemben a péntek esti 2,7594 forinttal. Az euró 1,1776 dolláron forgott hétfő reggel, 0,02 százalékkal erősödött a pénteki záráshoz képest. A svájci frankhoz képest 0,26 százalékkal erősödött a közös európai fizetőeszköz, 1,0781 frankon jegyezték. Egy dollárért 0,9156 frankot adtak, 0,32 százalékkal erősödött az amerikai deviza. A jenhez képest viszont 0,03 százalékkal gyengült a dollár, 105,84 jenen jegyezték hétfő reggel.

Forrás: MTI; Fotó: MTI

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Egy provokátor belef*sott Magyar Péter nadrágjába? (videó)

Ps TV 2024 június 26.
Amikor azt hinné az ember, hogy naprakész lehet Magyar Péter ámokfutásával kapcsolatban, a mester lapot húz a 21-re. Egészen elképesztő, hogy politikus politikai tevékenység nélkül ilyen szinten a figyelem középpontjába tud kerülni, és még ezt is elnézik neki a hívei. Az sem zavarja őket, hogy Magyar Péter, a belpesti messiás a fojtófogásban lett kivezetve egy buliból. Ha azt mondja, hogy (ez is) a Fidesz műve, elhiszik neki… mert el akarják hinni. Közben pedig fennhangon üvöltik, hogy a Fidesz csak "sorosozik"... De Magyar Péter mellett szó volt még a fociról, a szőrös csajokról és a XII. kerületi turulról, amit az új polgármester a megválasztását követően azonnal el akar vitetni.

Magyar Péter láttán még a Duna is irányt változtatott (videó)

Ps TV 2024 szeptember 22.
Árad a Duna. Mielőtt még valaki félreértené, a válasz nem, ez nem egy újabb péniszirigységgel küzdő politikus jelmondata, hanem a rögvalóság. Az árvíz elleni védekezés komoly összefogást igényel, így most a legtöbben a gátakon pakolják a homokzsákokat. Munka közben persze akad idő néhány tökéletesen beállított, profi fotóra is, amelyek nyilván csak azért születtek, hogy önkénteskedésre ösztönözzék a még nem önkénteskedő embereket. Elfogadjuk. Ez egy ilyen világ. Megértjük, ha készül néhány kép, de a 452 kép/óra egy picit talán már túlzás. Piros pont annak, aki kitalálja, ki készítette a legtöbb "digitális tartalmat" a gátakon folyó munkálatokról. Bizonyára nem Magyar Péter az. Kacsintás, kacsintás.