Pesti Srácok

Csúcsfutball a DIGI kínálatában

Csúcsfutball a DIGI kínálatában

Augusztus 5-től megjelenik a DIGI Magyarország kínálatában a népszerű ARENA4 és az újonnan induló MATCH4 sportcsatorna. A DIGI előfizetői igényelhetik az ARENA4+ streaming platform szolgáltatásait is. Az ARENA4 és a MATCH4 minden korábbinál szélesebb sportválasztékot és nagyobb arányú élő közvetítést nyújt a DIGI előfizetőknek. Az új sportcsatornák egyből nézhetők, az ügyfelek többségének nem kell újrahangolnia készülékét – olvasható a szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményben.

Meg tudja valaki törni Németországban a Bayern 2013 óta tartó egyeduralmát? Meg lehet szorítani a francia bajnokságban a legutóbb 15 pontos előnnyel aranyat nyerő PSG-t? Újra az utolsó forduló dönt majd az angol élvonalban? Tényleg kiesnek a világbajnok franciák a Nemzetek Ligája elit csoportjából? Fabio Quartararo megőrzi előnyét a MotoGP-ben? Augusztus 5-től mindez kiderül Magyarország legdinamikusabban fejlődő sportcsatornáin a DIGI előfizetői számára. Az ARENA4 a német Bundesliga és a Bundesliga 2, valamint az UEFA Nemzetek Ligája, labdarúgó Eb- és vb-selejtezők közvetítése mellett az NFL és NCAA egyetemi amerikaifutball-bajnokság és az NHL meccseit is elhozza a nézőknek, akik a nyári szünet után visszatérő MotoGP és az IndyCar közvetítésekbe is becsatlakozhatnak. A küzdősportok világából pedig a PBC és MMA/Bellator gálák tekinthetők meg. Az ARENA4 népszerűségét a széleskörű kínálata mellett annak is köszönheti, hogy műsoridejének mintegy 50 százalékában a nézők élőben követhetik az eseményeket.

Minden nap azon dolgozunk, hogy a nézőkhöz szórakoztató tartalom juthasson el – mondta a DIGI Magyarország ügyvezetője, Tábori Tamás

A DIGI Magyarország előfizető számára az elsők között válik elérhetővé a MATCH4, amely átveszi a DIGI Sport csatornák korábbi exkluzív tartalmait, így a nézők továbbra is láthatják a népszerű Nap Hőse című magazint Gyenesei Leilával és az angol bajnoki fordulókat felvezető Háromoroszlánt, amelynek műsorvezetője ismét Monoki Lehel lesz, csakúgy, mint a fordulókat lezáró összefoglalókat. A kínálat elsősorban a foci köré épül, így a műsorok között helyet kap az a világ legnépszerűbb futballbajnoksága, a Premier League, a szintén angol Ligakupa, továbbá a skót Premiership is. Ezeken felül megtalálhatók lesznek a NASCAR versenyei és a szeptembertől folytatódó darts-idény meccsei, továbbá a DIGI előfizetők által kedvelt WTA Tour nő tenisztornák és a francia LIGUE 1 összecsapásai is.

PestiSracok facebook image

– emelte ki a DIGI Magyarország ügyvezetője, Tábori Tamás.

Egyedülálló kínálat

Új időszámítás kezdődik a Network4 sportcsatornáinál, amelyek a világ öt topligája közül háromból közvetítenek izgalmas mérkőzéseket.

– mondta el Borsány-Gyenes András, a Network4 csoport vezérigazgatója.

Borsány-Gyenes András, a Network4 csoport vezérigazgatója szerint új időszámítás kezdődik a Network4 sportcsatornáinál

A DIGI Magyarország és a Network4 együttműködésének köszönhetően a szolgáltató ügyfeleinek elérhető lesz az ország elsőszámú sportstreamingje, az ARENA4+, amely a hagyományos élő közvetítések mellett például élő statisztikai adatokkal kiegészített meccseket a Bundesliga multifeeddel, az NFL RedZone körkapcsolásos műsorát és a MotoGP választható kameraállásos közvetítéseit is kínálja az online platform előfizetőinek. Az ARENA4 és MATCH4 a DIGI Sport 1 és DIGI Sport 2 helyén jelenik meg a csatornakiosztáson, ennek köszönhetően a televíziónézők többségének semmit sem kell tennie, mivel az új sportcsatornák minden pozíciója, vételi paramétere és minden más jellemzője megegyezik a korábbiakkal. Újrahangolásra csak az olyan készüléken van szükség, amely a csatorna neveket nem változtatja automatikusan – tudatta közleményében a DIGI Magyarország.

Fotó: Digi

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.