• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
    • Egyesíteni tervezik légi véderejüket az észak-európai államok
    • EU-csúcs: Emmanuel Macron és Ursula von der Leyen áprilisban együtt Kínába látogat
    • Az UEFA áprilisban tárgyalja a fehérorosz csapatok kizárását
    • Szijjártó Péter: kezelhetetlen migrációs válságokat okozhatnak a vízzel kapcsolatos kihívások
    • Novák Katalin: ha bölcs döntések születnek Brüsszelben, azzal a helyi közösségek és Európa is gazdagodik
  • Magyar ugar
    • Az NMHH elnöke szerint akár szerződésszegésre hivatkozva is fel lehet lépni a Youtube ellen csatornánk törlése miatt
    • Éledező neokommunizmus: vörös csillagos hagyományőrzőktől a külföldről ideteleportált viperás antifákig (1. rész)
    • A YouTube megint indoklás nélkül letörölte az összes videónkat – Segítsen kiiktatni a cenzorokat!
    • Gulyás Gergely a PS-nek: sajnos nincs jogi lehetőség az embercsempészek igazságos uniós elosztására
    • Orbán Viktor Brüsszelből gratulált közösségi oldalán Marco Rossinak
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
    • Kommunisták és hasznos hülyéik egykor és most
    • Macronnak igaza van a nyugdíj kérdésében
    • Momentum: a kistérségi Backstreet Boys
    • Soros György a jegesmedvékért aggódik, miközben a véres háborún nyerészkedik
    • Lehet-e gyermekmesékkel küzdeni a gonosz ellen? – Putyin vs. Hága
  • A Hálózat
  • Sport
    • A főpróba sikerült, Marco Rossi győzelemmel jubilált, hétfőn jöhet az előadás Bulgária ellen! – Magyarország–Észtország 1–0 (1–0)
    • Orbán Viktor Brüsszelből gratulált közösségi oldalán Marco Rossinak
    • „Hibázott az MLSZ” – Mégis tiltja az UEFA a Nagy-Magyarország-zászlók használatát
    • Válaszút elé állította Vágó Fannyt a női válogatott kapitánya: vagy az FTC, vagy a nemzeti csapat
    • A románoknak nem tetszik, hogy mégis lehet használni a Nagy-Magyarország jelképet
  • Világugar
    • Megkezdődött a ramadán az iszlám országokban
    • Letartóztattak egy nőt egy épülő abortuszklinikán történt gyújtogatás miatt Wyomingban
    • A profi jégkorongból megtudtam, az ősi mexikói és a kanadai indián kultúrában is egy csomó transznemű volt
    • Centiken múlott, de elbukott a francia kormány ellen indított bizalmatlansági indítvány – Következik Le Pen pártjának indítványa
    • Szijjártó az uniós külügyminiszteri csúcson: Ukrajna szembemegy a legalapvetőbb európai szabállyal – Magyarország nem vesz részt a lőszerszállításban (Cikkünk frissül)
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Világugar

Elszálltak körülöttünk a rezsiárak az elhibázott szankciós politika miatt, Magyarország védett “sziget” lett az európai gazdasági válság közepette

Elszálltak körülöttünk a rezsiárak az elhibázott szankciós politika miatt, Magyarország védett “sziget” lett az európai gazdasági válság közepette
Ferkó Dániel
2022-10-11
  
  

Elszálltak a rezsiárak Európában, köszönhetően annak, hogy az elhibázott brüsszeli szankciós politika az egész kontinens gazdaságát válságba taszítja. A szeptemberi adatok egyenesen sokkolóak. Az észteknél egyetlen hónap alatt 88 százalékkal nőtt a gáz ára; a svédeknél is mindössze ennyi idő kellett ahhoz, hogy 47 százalékkal ugorjon meg az áram ára. Magyarország ehhez képest védett rezsibuborékban van.

Az áram ára legbrutálisabban a svéd, az észt, a német és a cseh fővárosban nőtt. Stockholmban 47, Tallinnban 41, Berlinben és Prágában 23 százalékkal nőtt nagyon rövid idő alatt a villamos energia ára. Ezzel szemben a magyar fogyasztók rezsiköltségei szeptemberben sem emelkedtek. Ebben nagyban közrejátszik, hogy a rezsicsökkentés nemcsak az átlagfogyasztásig, de még jóval afölött is jelentős védelmet ad a magyar háztartásoknak. Nemcsak a rezsicsökkentett ár, hanem a lakossági piaci áron való fogyasztás is a legolcsóbbak közé számít Európában.

A földgáz nálunk a legolcsóbb Európában

Átlagfogyasztás esetén a földgázért továbbra is a magyar fogyasztók fizették a legalacsonyabb árat, 2,53 eurócentet kilowattóránként. Pozsonyban ennek a dupláját, Párizsban és Londonban a négyszeresét, Rómában és Brüsszelben a hatszorosát, Bécsben a tizenegyszeresét, Amszterdamban a 17-szeresét fizeti a lakosság a gázért.

Forrás: Energie-Control Austria és Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal

Az áram is a legolcsóbbak közé tartozik

Az áramért a második legolcsóbb árat fizetik a magyar családok Európában. Az áram nálunk 9,22 eurócentbe kerül kilowattóránként az átlagfogyasztásig. Pozsonyban ennek a dupláját, Párizsban és Madridban a háromszorosát, Prágában az ötszörösét, Berlinben és Brüsszelben ennek a hatszorosát, Amszterdamban pedig a hétszeresét fizetik az áramért a családok.

Forrás: Energie-Control Austria és Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal

Azok a magyar háztartások, akik 20 százalékkal többet fogyasztanak az átlagnál, 10,63 eurócentet fizetnek kilowattóránként, ami szintén a második legolcsóbb ár európai összehasonlításban.

Vezető kép: Az Európai Parlament épülete Strasbourgban. Forrás: europarl.europa.eu

Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákáramenergiaválságEurópai UnióföldgázMagyarországorosz-ukrán háborúszankciós politikaVezető
16 hozzászólás

16 Comments

  1. Solaris

    2022-10-12 at 09:07

    pm:lehet, hogy nem tudod, de Budapest távhőjének egy részét hulladék (azaz szemét) égetésével nyerik.Megfelelő arányban keverve a tüzelőanyagokat, kellően nagy hőfokon, modern szűrőrendszerrel végzik.
    Egy vidéki ház kertjében évente kitermelődik szinte 1 hónapra elegendő faanyag, amennyiben nagyobb kert és gyümölcsfák is vannak.
    Megvan a technológia a használt motorolaj szűrésére és annak tüzelőanyagként való felhasználására is, gázolajjal való keverés után.(a MOL szívesen/azaz dehogy, átveszi ingyen)
    Az éjszaka fel nem használt atomerőmű áramát lehet vízbontásra használni, a hidrogén ha nem is könnyen, de legalább tárolni lehet, az áramot nem-igazán.
    Igen, az olcsó csábító.
    Igen, a fizut koppra is el lehet költeni.
    Igen, hitelt is fel lehet venni. (ennyi kihelyezett hitel Magyarországon soha-soha nem volt/szabadságharc.)
    Igen, az előre nem gondolásnak egyszer be kell fizetni az árát.
    Ez most történik.
    Csak az a baj, hogy ezt a nem felelőtlenekkel is megfizettetik….

    Válasz
  2. pm

    2022-10-12 at 07:54

    Solaris: nem volt hiba. Akkoriban ez volt olcsó, és most is az lenne ha nem ellenségeskednének.Az a hiba, hogy nem gondoltunk az előre nem láthatóra? nos valóban. Lehet maximum biztonsági játékot játszani, de annak komoly adó az ára. Mi is kell? extra infrastruktúra, még nagyobb hadsereg, mindenféle!!! erőmű bármilyen eshetőségre, csak tartaléknak.. ehhh kár hogy nem mi vettük meg alaszkát akkor lenne egy tartalék haza is, biztos ami biztos.

    Amúgy el tudnál képzelni bármilyen várost társas házakkal manapság teljesen fafűtésre állítva? Visszaadjuk a becsületét a kazánfűtő szakmának? ugyan már..

    Válasz
  3. Solaris

    2022-10-12 at 07:17

    Hiba volt ennyire gáz-függővé tenni a lakóházakat.Aki maradt a napi tűzrakásnál, és egy évre előre megvan a száraz tüzifája hátradőlve figyelheti a bukott kovidkatonák újabb támadását.

    Válasz
  4. pm

    2022-10-12 at 06:43

    Elismerés illeti a kormányt, nem vitás.
    Az egyetlen üröm az örömben, hogy nagymértékben ki vagyunk téve az uniós importnak. Ezért érezzük az inflációt a napi bevásárláskor, szóval a végén sajnos mégiscsak megfizetjük a háború árát.
    Mondanám hogy most kéne tolni a hazai termelést és fogyasztást, de mivel a cégek idehaza is piaci áron kapják az energiát..cumi

    Nagyobb ívű fejlesztések kellenének, mert így is csak az orrunk van a víz felett.
    most milyen jól jönne még vagy kéthárom paksnyi atomerőmű, legalább a villany olcsó lehetne az iparnak is.

    Válasz
  5. Kovács Pityu

    2022-10-12 at 05:10

    Alakul! Jó lesz ez így!
    Putyin éljen soká!
    Őrizzük meg az orosz energia import lehetőségeinket!

    Válasz
  6. csakafidesz

    2022-10-12 at 01:56

    “A földgáz nálunk a legolcsóbb Európában”
    No ennek várjuk ki a végét. Három év múlva csak nézni fogunk..

    Válasz
  7. Sas

    2022-10-11 at 22:26

    Mivel atomháborús veszély van, és ezt még fokozza is a háttérhatalom, ma már felesleges a diplomatikus megfogalmazás, amit a kormánytagok használnak.Most mitől tartanak még?-Nem elhibázott ez-hanem tudatosan romboló, tudatosan tömeggyilkos, európaellenes.

    Válasz
  8. Orientál

    2022-10-11 at 20:11

    Csak az igazat! Te mint a balliberális zöld elvtársaid ideszarnád nekünk a több 100 ezer élősködő gazdasági migránsaitokat , ukránokat rengeteg milliárdokkal kitömnéd. Emlékezzél hogy mely(?) mszp-s elvtársnőd szemétkedve azt hazudta hogy ,, Nem lesz gázár emelés. “.

    Válasz
  9. Orientál

    2022-10-11 at 20:04

    Csak az igazat! Hogyha a kommunista Kádárék nem bratyiztak volna le nyaloncokként nyugatnak akkor a rendszerváltáskor nem szartatok volna ide 1990-re több mint 20 milliárd dolláros adósságot ,ezt még továbbfokozták Gyurcsányodék akik szétlopták hazánkat ás Bajnaid ideszart nekünk 20 milliárd eurós adósságot ,meg a rengeteg kamatokat is ideszartátok. ,, Kell még valamit mondanom Ildikó? “

    Válasz
  10. Helyzeti előny

    2022-10-11 at 19:50

    Milyen érdekes, hogy minél közelebb megyünk a tengerhez és Amerikához, annál drágább a földgáz. Pedig a tengerparti országok milyen jó helyzetben vannak, hogy bármilyen nyersanyagot és energiahordozót a világ bármely tájáról be tudnak szerezni olcsó tengeri szállítással.

    Válasz
  11. Mert-írok

    2022-10-11 at 19:48

    “… és ti el is hiszitek?”
    Hazánk 1947-től az első Orbán kormányig, majd 2002 és 2010 között csupa tolvaj kezében volt. Mivel ez az állítás nem légből kapott, ezért nem cáfolja senki sem hazánk két jelentős publicista kutatójának, Borvendég Zsuzsának és Mező Gábornak ( http://www.ahalozat.hu/ ) az állításait. Mindegy milyen szempontból vizsgáljuk, Magyarországon a magyar nép sokkal jobban él, sokkal jobb körülmények között, mint valaha. Ezért választottuk és választjuk újra és újra vissza ezt a kormányt.
    – Nincs olyan ország a világon amelyiknek a kormányzata saját zsebből és nem a befizetett adók visszaosztásából kormányozna.
    Amikor adócsökkentések vannak, akkor a bevételből kieső pénzeket valahonnan pótolni kell.
    Ha a polgár nem vásárol, mert nincs miből, akkor az adókból származó bevételek is drasztikusan csökkennek.
    Közben ma is vannak (és egyre többen) betegek, rokkantak, elesettek, munkavégzésre valóban alkalmatlanok és persze bölcsődések óvodások, stb., stb.
    És persze ott vannak az Idősek otthonai, és az elfekvők, az állandó felügyeletre szorulók mellett a nyugdíjasok is, akik szeretnék (frászt szeretnék, de kell!) a gyógyszereiket megvenni és esetleg almát reszelni, mert protkóra már nem futotta.
    “… és ti ezt el is hiszitek?”
    Magyar Falu program, családok adó visszatérítése, CSOK, és megannyi kedvezmény – milliárdokért.
    És ezeket a pénzeket mi fizetjük (be). És közben megy a matatás az államkassza zsebében. Irigységből, vagy kormánybuktatási szándékból, ami nem más, mint a Nyugat felé való sima hazaárulás.

    Válasz
  12. Tudományos libsizmus

    2022-10-11 at 18:55

    Tiszta vizet kéne már végre önteni a pohárba.

    Tudomásul kéne venni, hogy EU pénzt Magyarország soha többé nem fog kapni. Nem a farkunkat kéne nekik csóválni és hetente átírni valamilyen törvényt, amikor ide fingik eget az EU. Miközben maga a kormány is tudja, hogy ez egy szélmalomharc. Nem véletlenül állították rá az EU-ra a kormányzat két leggyengébb láncszemét. Hadd ne kelljen neveket is mondani.

    Ha ez a tiszta víz végre bele lenne öntve a pohárba, akkor a magyar nép bármit vállal. Inflációt. Mindent. Csak ezt csiki-csukit fejezzük már be végre.

    Válasz
  13. hufi

    2022-10-11 at 18:51

    Van egy barátom Chemnitz-ben, még az NDK idejéből ragadt ott, és kérdezi milyen a megélhetés idehaza.
    Mondom neki, hogy a rezsiárak normálisak, az élelmiszerek kissé drágultak, attól függően honnan származnak.

    Éreztem egy kis keserűséget a szituációban, úgyhogy nem is forszíroztam tovább ezt a témát, általánosságokról beszéltünk a későbbiekben.

    Nem vagyok jós, de nagy felfordulás várható tavasszal Európában!

    Válasz
  14. oshon

    2022-10-11 at 18:41

    Nyavogoknak és szarhaziknak … itt Kolozsváron 10 lej a kilós kenyér , az ami a tavaly 5 lej volt … Fujte fuuujjj !

    Válasz
  15. sanyi05

    2022-10-11 at 18:37

    Tudományos libsizmus Közért már nincsen az a ötvenes – hatvanas években volt. Ma Aldi ,Lidl,Spar, Tesco.Auchan stb van. Először a Lidlben láttam a húszdekás vajat 1250Ft nak mindenhol máshol 600-700 között . A lidl német. Ezek verik fel az árakat a többi meg követi.

    Válasz
  16. Tudományos libsizmus

    2022-10-11 at 18:24

    A három balti ország együttvéve nem tesz ki 6-7 milliót. Erre ott ugrálnak az égig, mint aki fába szorult. 1990-ben őszintén szimpatizáltam velük. Ma azt mondom, Brüsszelnél is hülyébbek, pedig az nem akármilyen teljesítmény, lássuk be.

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Világugar
2022-10-11
Ferkó Dániel

Apámmal a '90-es évek közepén elmentünk egy MIÉP-tüntetésre. Este a Tv-ben azt mondták be, hogy pár ezren voltunk. Akkor éreztem először, hogy itt valami nem stimmel..."

Kapcsolódó témákáramenergiaválságEurópai UnióföldgázMagyarországorosz-ukrán háborúszankciós politikaVezető

Több Világugar

Megkezdődött a ramadán az iszlám országokban

PestiSrácok.hu2023-03-23
Több

Letartóztattak egy nőt egy épülő abortuszklinikán történt gyújtogatás miatt Wyomingban

PestiSrácok.hu2023-03-23
Több

A profi jégkorongból megtudtam, az ősi mexikói és a kanadai indián kultúrában is egy csomó transznemű volt

Dezse Balázs2023-03-21
Több

Centiken múlott, de elbukott a francia kormány ellen indított bizalmatlansági indítvány – Következik Le Pen pártjának indítványa

Kroó Zita2023-03-20
Több

Szijjártó az uniós külügyminiszteri csúcson: Ukrajna szembemegy a legalapvetőbb európai szabállyal – Magyarország nem vesz részt a lőszerszállításban (Cikkünk frissül)

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Újabb Majdant akarnak kirobbantani az antifák, Párizs lángokban

PestiSrácok.hu2023-03-18
Több

Nagyot futott a közösségi médiában a Nemzetközi Büntetőbíróság kettős mércéje

Kertész Dávid2023-03-18
Több

Polgárháborús helyzet Franciaországban, belebukhat Macron kormánya

Gulyás Áron2023-03-18
Több

Az ukrán nacionalistákat már a történelmi tények sem zavarják

Füssy Angéla2023-03-17
Több

GEOrgPOLITIKA – Kilenc orosz ügynököt vettek őrizetbe a lengyelek

Georg Spöttle2023-03-17
Több

Néma csenddel fogadták az Oscaron a magyar örökségét ünneplő Jamie Lee Curtis szavait

Szabo Fruzsina2023-03-13
Több

Amíg pedofilpártiak ülnek a baloldalon, ne várjuk, hogy támogassák a gyermekvédelmi törvényünket

Kroó Zita2023-03-11
Több

Az USA gyakorlatilag megfenyegette Georgiát, de ha mégis “jók lesznek”, csatlakozhatnak az EU-hoz

Dezse Balázs2023-03-11
Több

Lövöldözés a Jehova Tanúi hamburgi imaházában: nyolcan meghaltak, az ámokfutó magával is végzett

PestiSrácok.hu2023-03-10
Több

Hogyan lett az óvszerből “koton”, és miért hívunk minden magas autót dzsipnek? – The Right Brothers

Dezse Balázs2023-03-10
Több

Kiss Rajmund a PS-nek: Patthelyzet alakult ki a világpolitikában (Videó!)

Gulyás Áron2023-03-08
Több

Mi a kapcsolat a csokoládé, a szexuális aberráció és a nemzetközi nőnap között? 

Dezse Balázs2023-03-08
Több

GEOrgPOLITIKA – Melnyik ismét beszólt a német kormánynak, Észak-Korea rakétázik

Georg Spöttle2023-03-08
Több

Kreml: figyelemelterelés az Északi Áramlatról szóló médiajelentés

Gulyás Áron2023-03-08
Több

Az USA “újabb Majdant” akar kirobbantani, ezúttal Grúziában? – Könnygázzal oszlatták a tüntetőket, sokkoló videók az összecsapásról!

Jurák Kata2023-03-08
Több

Bréking: kiszivárgott, hogy egy ukránbarát csoport robbanthatta fel az Északi Áramlat gázvezetéket

Gulyás Áron2023-03-07
Több

Rendszeresen és primitív módon támadták a NATO-csatlakozásra váró finn és svéd politikusok Magyarországot az elmúlt években

Gulyás Áron2023-03-07
Több

Super Mario mindig is meleg volt – állítja egy beteg állat, aki valamiért gyereket taníthat

Dezse Balázs2023-03-07
Több

GEOrgPOLITIKA – Ukrán pilóták érkeztek az USA-ba és tombol az Antifa

Georg Spöttle2023-03-06
Több

Kárpát-Ukrajna – avagy Hitler államalkotó kísérlete, amit a honvédség akadályozott meg

Kertész Dávid2023-03-06
Több

Bajban az USA, a Google elleni perekkel sem tudják megregulázni a bigtech céget

Jurák Kata2023-03-04
Több

Argentína felmondta a Falkland-szigetekre vonatkozó egyik megállapodását Nagy-Britanniával

PestiSrácok.hu2023-03-02
Több

A háborúval kapcsolatos konszenzus nélkül ért véget a G20-as külügyminiszteri csúcs Újdelhiben

PestiSrácok.hu2023-03-02
Több

Továbbra sem szabadulhat Robert F. Kennedy gyilkosa

PestiSrácok.hu2023-03-02
Több

Ausztráliában engedélyezték több tudatmódosító szernek az orvosi használatát

PestiSrácok.hu2023-03-02
Több

Minden igaz volt Biden elnök fiáról, amit a “tényellenőrök” letiltattak a közösségi médiában és amiről hallgatott a liberális sajtó

PestiSrácok.hu2023-03-02
Több

Byrappa Ramachandra: az ukrán konfliktus nem a harmadik világháború, mert eddig egy sem volt

Dezse Balázs2023-02-28
Több

Súlyos diplomáciai üzenete van, hogy kurd szélsőségesek parádézhattak az Európai Parlamentben

Susánszky Mátyás2023-02-28
Több

GEOrgPOLITIKA – Tízezrek tüntettek Németországban az ukrajnai fegyverszállítások ellen

Georg Spöttle2023-02-27
Több

CIA-igazgató: az idei év kritikus lesz

PestiSrácok.hu2023-02-27
Több

A békéért tartottak tüntetést Németországban

PestiSrácok.hu2023-02-25
Több

GEOrgPOLITIKA – Megsérült a transznemű amerikai katona Ukrajnában – Orosz kézen Berhovka

Georg Spöttle2023-02-24
Több

Akkor még sincs vége a történelemnek?

Szalai Szilárd2023-02-24
Több

Donbásztól Pekingig – Látlelet a háború kitörésének évfordulóján

Kertész Dávid2023-02-24
Több

Egy hét késéssel jelent meg az EP honlapján a plenáris ülést széttrollkodó kurd munkáspárti aktivisták tiltakozóakciója (VIDEÓ)

Susánszky Mátyás2023-02-22
Több

Az USA Kínától is eltiltana bennünket

Bálint Botond2023-02-22
Több

Shea Bradley-Farrell a PS-nek: éppen az történik, hogy egy tízmilliós ország inspirálja a nála nagyobbakat

Dezse Balázs2023-02-21
Több

Kiss Rajmund a PS-nek: Reméljük, a nyugati világ nem követi el ugyanazt a hibát Kínával, amit elkövetett Oroszországgal

Gulyás Áron2023-02-21
Több

GEOrgPOLITIKA – Kijev foszforbombákat kért partnereitől

Georg Spöttle2023-02-20
Több

Márciusban tárgyalja az EP a baloldali populizmus zászlóshajójaként ismert alapjövedelem kérdését – A tervezet visszásságairól Kósa Ádám EP-képviselőt kérdeztük

Susánszky Mátyás2023-02-19
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • Ismét elért minket a cenzúra, kizárta a transznőket az atlétikai világszervezet, Beethoven pedig fehér volt
    ‎ GEOrgPOLITIKA2023-03-24
  • Ne szólíts uramnak, asszony vagyok! – The Right Brothers
    ‎ The Right Brothers2023-03-24
  • Láng Zsolt: csupán cukiskodással mi nem nyerhetünk Budapesten – Mi kérdezünk
    ‎ PS Riport2023-03-24
  • Hunnia-portrék: katonából lett gazdálkodó, egy Bibliába rejtett ultrahangfelvétel és a megtartó elfogadás
    ‎ PS Riport2023-02-26
  • Ábrahám Robi: „Ha én békepropagandista vagyok, akkor te háborús uszító” (PS-videó!)
    ‎ PS Riport2023-02-25
  • Forró drót

  • Egyesíteni tervezik légi véderejüket az észak-európai államok
    Forró drót2023-03-24
  • EU-csúcs: Emmanuel Macron és Ursula von der Leyen áprilisban együtt Kínába látogat
    Forró drót2023-03-24
  • Az UEFA áprilisban tárgyalja a fehérorosz csapatok kizárását
    Forró drót2023-03-24
  • Durva magyartalanítás Kárpátalján – magyar zászlókat, magyar feliratokat és intézményvezetőket távolítottak el a munkácsi járásban
    Exkluzív2023-01-17
  • Újbudai rendőrgyilkosság – Hősi halottá nyilvánította és főhadnaggyá nevezte ki a néhai Baumann Pétert a belügyminiszter (Videó és fotók!)
    Forró drót2023-01-13
  • Exkluzív

  • Az NMHH elnöke szerint akár szerződésszegésre hivatkozva is fel lehet lépni a Youtube ellen csatornánk törlése miatt
    Magyar ugar2023-03-24
  • Kommunisták és hasznos hülyéik egykor és most
    Vezércikk2023-03-24
  • Éledező neokommunizmus: vörös csillagos hagyományőrzőktől a külföldről ideteleportált viperás antifákig (1. rész)
    Exkluzív2023-03-24
  • Rengeteg, ukránoknak adott fegyver kerülhet a feketepiacra – Kövesse velünk az orosz–ukrán háború legfontosabb eseményeit!
    Világugar2022-10-21
  • A Telex lincshangulatot kelt az ATV körül, amiért meg merészelték hívni Szalai Szilárdot kérdezőnek
    Magyar ugar2022-11-04
  • Vesztegzár

  • Magyarország történelme a szabadságharcok története – II. rész
    Vesztegzár2023-03-15
  • Magyarország történelme a szabadságharcok története – I. rész
    Vesztegzár2023-03-14
  • A Liu fivérek országváltásának margójára
    Magyar ugar2022-11-10
  • Nem hiszünk a szemünknek – A YouTube valósággal a keblére ölelt bennünket
    Forró drót2022-11-11

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A kommunisták uzsorásoknak adósították el az országot
    A Hálózat2023-03-19
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Nem véletlen a szállóigévé vált mondás, hogy „nekünk kommunistából is a legrosszabb jutott”
    A Hálózat2023-01-22
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Rablóvezérek voltak egytől egyig a rendszerváltás vezető kommunistái
    A Hálózat2023-02-26
  • Sport

  • A főpróba sikerült, Marco Rossi győzelemmel jubilált, hétfőn jöhet az előadás Bulgária ellen! – Magyarország–Észtország 1–0 (1–0)
    Exkluzív2023-03-23
  • A tisztes helytállás megvolt, így még fájóbb a hajrában kapott második gól – Labdarúgó Európa Liga-nyolcaddöntő: Bayer Leverkusen–Ferencváros 2–0 (1–0)
    Exkluzív2023-03-09
  • A németek nem mernek majd nyerni – Ukrajna ellen játszaná története ezredik mérkőzését a német labdarúgó-válogatott
    Forró drót2023-02-24
  • Blogok

  • Tiltott tartalom vagyunk
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-03-24
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • Újabb 26 ezer fővel nőtt a foglalkoztatottság
    Eco2023-03-24
  • Azt tudta, hogy a napelemek is újrahasznosítatlan szemétté válnak végül?
    Eco2023-03-12
  • Új gázmezőket talált a Mol Magyarországon
    Eco2023-02-27
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a Media Vivantis Műsorszolgáltató Zrt.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/29743-2/2014
A kiadó székhelye: 1036 Budapest, Lajos u. 126-130.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely Csaba
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

Konzervatív társkereső indult – Az FBI állítólag azonnal lecsapott azokra, akik családot akarnak
Az amerikai hadsereg csúcstechnológiai képességekkel felvértezett alakulatokkal győzné le Kínát és Oroszországot
pixel