Pesti Srácok

Elzárhatták a pénzcsapot: többmilliós hitelt vesznek fel Bajnaiék

Elzárhatták a pénzcsapot: többmilliós hitelt vesznek fel Bajnaiék

Többmilliós hitelt vesz fel a Bajnai Gordon alapította Együtt, az országgyűlési választási kudarc után ugyanis a párt finanszírozói elzárták a pénzcsapot – írja a Magyar Nemzet.

A lapnak a párt nem árulta el, hogy mekkora összeget vesznek fel, illetve hogy azt mire fordítanák. Sajtóhírek szerint Bajnai pártja már az áprilisi választási kampányt is halasztott fizetésekkel élte túl. Bajnai Gordon 2012-ben miniszterelnöki ambíciókkal tért vissza a politikába, pártja azonban csupán három mandátumot szerzett, így frakciót sem alakíthatott a parlamentben.

Forrás: Hír TV

PestiSracok facebook image

Fotó: Blikk.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.