Pesti Srácok

Együtt-PM: a baloldal elhasználódott, megalkuvó és hazug politikusai elbuktak

Együtt-PM: a baloldal elhasználódott, megalkuvó és hazug politikusai elbuktak

A baloldal vagy megújul, vagy a szakadékba rohan – mondta Barabás Richárd az Együtt–PM Szövetség október 23-ai megemlékezésén Budapesten, a Bem-szobornál.

A pártszövetség önkormányzati képviselője szerint a baloldal régi gárdája sosem fogja legyőzni a kormánypártokat. Aki ma az országot meg akarja menteni, nem lehet Kádár János örököse – fogalmazott az ellenzéki politikus. Barabás szerint a baloldalnak szembe kell néznie a hibáival, mint például a kettős állampolgárságról szóló 2004-es népszavazás, és nem mentegetheti tovább a 2006-os rendőrterrort sem.

„A baloldal ma válságban van. A baloldal elvesztette az emberek bizalmát. A baloldal üresen kong és nem jelent semmit. Nem nyújt sem irányt, sem inspirációt, sem oltalmat. Kedves barátaim! Ne tagadjuk hát tovább: a baloldal történetében egy korszak lezárult, a régi baloldal elhasználódott, megalkuvó és hazug politikusai elbuktak, és soha nem fogják legyőzni Orbán Viktor rendszerét” – fogalmazott Barabás Richárd.

PestiSracok facebook image

Forrás: Hír TV

Fotó: atv.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.