Pesti Srácok

A Fidesz reagált a ma esti tüntetésre

A Fidesz reagált a ma esti tüntetésre

"A Fidesz-Magyar Polgári Szövetség barátsággal és türelemmel hallgatja meg azokat, akiknek bármilyen kérdésben ellenvéleményük van" -szól a Fidesz-frakció közleménye, amely megismétli, hogy 700 forintban maximalizálnák a magánszemélyeket érintő internetadót, és kiállnak amellett, hogy az adót ne az emberek, hanem a cégek fizessék meg. Azt viszont "döbbenten tapasztalták", hogy az esti tüntetés "vandalizmusba torkollott". Szerintük az erőszak semmire sem megoldás, inkább békés párbeszédre van szükség.

A PestiSrácok. hu ultrákra jól rálátó forrása szerint nem ők állnak a ma esti balhé mögött, de még másoktól is megerősítést várunk ezzel kapcsolatban.

Forrás: Index.hu/PS

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.