Pesti Srácok

Lázár: ha az MSZP többet akar tudni Simicskáról, kérdezzék Puch Lászlót

null
Szekeres Imre és Puch László. Fotó: Szabó Bernadett/Népszabadság

Hétfőn a Parlamentben a szocialista Bangóné Borbély Ildikó azt fejtegette, ha Simicska Lajos valóban sok mindent tud Orbán Viktorról, előfordulhat-e, hogy a volt szobatársakból cellatársak legyenek. A Miniszterelnökséget vezető miniszter azzal vágott vissza, hogy a szocialista politikus, ha többet akar tudni Simicska Lajosról, vegye fel a kapcsolatot Puch Lászlóval, az MSZP volt pártpénztárnokával.

Lázár János szerint az MSZP politikai gerincéről sokat elmond, hogy korábban Simicska Lajost támadták, most viszont vele próbálják támadni a kormányt.

Az atv.hu megkereste Puch Lászlót, aki Lázár kijelentései kapcsán csak annyit mondott, hogy butaságra nem akar reflektálni. Az egykori politikus úgy nyilatkozott, ő már nem közszereplő, rengeteg sületlenséget olvas és hall a témáról, de ezekre nem is reagál, mivel nem közszereplő, nem kötelessége. Mint mondta, ha eljön az ideje, és ha szükségét látja, akkor majd nyilvánosság elé áll. Puch ennél bővebben és részletesebben nem kívánt a Simicska-ügyről beszélni.

PestiSracok facebook image

Ahogy arról a PestiSrácok.hu nemrég beszámolt, szocialista forrásaink szerint az MSZP meg szeretné környékezni Simicska Lajost és a párt ősrégi pénztárnokának, Puch Lászlónak jutott az a feladat, hogy vegye fel a kapcsolatot a jobboldali nagyvállalkozóval.

Forrás: PS/Hír24.hu

Fotó: Szabó Bernadett/Népszabadság

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.