Pesti Srácok

Navracsics: új stratégiára van szükség

Navracsics: új stratégiára van szükség

A választóknak igaza van, ezek szerint új stratégiát kell kialakítania a Fidesznek - mondta Navracsics Tibor,miután a Fidesz elvesztette a veszprémi választást és a kétharmadot.

"A választóknak igaza van" - mondta Navracsics Tibor a Hír Tv-nek, hozzátéve, hogy a Fideszben nem gondolták, hogy megfordul az eredmény, és elveszíthetik a választást. Mint mondta, arra számítottak, hogy alacsonyabb lesz a szavazati különbség, de nyernek. A következő napokban meg fogják vizsgálni az eredményt, de mint mondta, új stratégiát kell alkalmazni. Azt Navracsics hangsúlyozta, hogy nem ez az első alkalom, hogy veszítenek, ez történt 2006-ban is, de onnan is felálltak.

Némedi Lajos fideszes jelölt azt mondta, sokat dolgozott, igyekezett magát távol tartani attól, hogy szélsőségesen beszéljen a kampányban.

Forrás: hvg.hu

Fotó: Magyar Hírlap

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Milliárdos ingatlanvagyonnal gyarapodik tovább tatabányai családok nyomorán a „Szeviép-család” – Csinos céghálót találtunk az egykori vezér fia körül

Exkluzív 2022 május 25.
A Pesti TV Az Ügy című riportműsorában mutattuk be a tatabányai szellemtársasházat, amely tizenöt éve áll befejezetlenül. A huszonegy lakásos, a földszinten nagy irodaépületet is magába foglaló ingatlant sajátos konstrukcióban kezdték építeni 2004 után. A telektulajdonos, első számú építtető, a Környe és Vidéke Takarékszövetkezet ingatlanhasznosító cége, a Tak-Ing végelszámolás alatt áll; az építő Pólus Kft. 2007 óta felszámolás alatt; a lakásaikat előre kifizető tatabányai családok, összesen tizenöt károsult család a mai napig nem kapott vissza egy fillért sem. Közben tavaly év végén a félkész épület az egyik szeviépes érdekeltség kezébe került. A Szeviép-üggyel a PestiSrácok.hu az elmúlt években kiemelten foglalkozott; követjük a több száz kisvállalkozó csődjéért felelős, csődbűncselekménnyel vádolt milliárdosok ma is tartó büntetőperét. Megmutattuk, hogy a mai napig milyen luxusban élnek, és egy tényfeltáró cikksorozatban azt is, hogy a Szeviép csődeljárása előtt milyen elképesztő céghálót építettek fel a Szeviép-vezérek, amely cégekben immár egy-egy családtagjuk a tulajdonos. Ebben a tényfeltáró riportban azt mutatjuk meg, hogyan kerül a Szeviép-vezér B. Sándor fia Tatabányára, miként jutottak hozzá a tizenöt család anyagi megnyomorítását jelentő, milliárdos értékű ingatlanvagyonhoz, és azt is, hogy a tatabányai botrányban szereplő cég csak egy az újabb céghálóban. Körülbelül tíz milliárdos vagyont találtunk éppen csak, hogy „muzsikáló” cégekben, és mindez az egyik B.-fiú kezében fut össze.