Pesti Srácok

Droggal bélelték ki az autót a holland fiatalok

Droggal bélelték ki az autót a holland fiatalok

Egy lábbeli talpbetétje és a jármű autószőnyege alól is kábítószergyanús anyagot foglaltak le a mosonmagyaróvári rendőrök abban az autóban, amelyet Hegyeshalomnál állítottak meg. Az autóban utazó holland fiatalok marihuánát, és hasisgyantát tömködtek szinte mindenhová.

A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást három holland állampolgár ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottakat az M1-es autópályán, Hegyeshalom térségében ellenőrizték. A Magyarországra belépő fiatalok járművét átvizsgálták és a csomag, valamint az utastérben kábítószergyanús anyagokat találtak. A helyszínre érkező bűnügyi szemlebizottság az egyik férfi pénztárcájából 37 gramm marihuána és 5,3 gramm hasis gyantának látszó kábítószergyanús anyagot, továbbá egy csomagtérben tárolt cipő talpbetétje alól 4,4 gramm hasis gyantának látszó kábítószergyanús anyagot, majd egy autószőnyeg alól 24, 9 gramm marihuánának látszó kábítószergyanús növényi származékot foglaltak le.

A rendőrök a 33, 27 és 23 éves külföldit a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták. Forrás: police.hu Fotó: police.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."