Pesti Srácok

Feldobhatták a gázlopással gyanúsított Lagzi Lajcsit

Feldobhatták a gázlopással gyanúsított Lagzi Lajcsit

A Lagzi Lajcsi, polgári nevén Galambos Lajos lakóparkja elleni vizsgálatot nem a közüzemi szolgáltatók kezdeményezték. A Figyelő szerint valójában a lakóparkot építő kivitelező mártotta be a mulatós zenészt a rendőrségen.

A GDF Suez gázszolgáltató az 58 lakásos lakópark 42 lakását vizsgálta meg, és ezek közül 14 esetben talált „szabálytalan vételezésre utaló nyomot". A vizsgálatot a rendőrség rendelte el egy már megkezdett nyomozás keretében.

A Lagzi Lajcsi tulajdonában álló, 2008-ban átadott Boglárka apartmanház nevű lakóparkot vélhetően már az építése során úgy alakították ki, hogy lopni lehessen az áramot és a gázt, így a kivitelező is tisztában lehetett a részletekkel. A Figyelő szerint a szakember lehetett az, aki feldobta Galambost a rendőrségnél, ugyanakkor kivitelezőként ő is büntethető lenne az ügyben. A lap úgy véli, Lagzi Lajcsi éveken át fizethette le a szolgáltatók ellenőreit, az E.On pedig valóban elbocsátotta két munkavállalóját miután kiderítették róluk, hogy súlyosan megszegték a belső szabályzatot.

Forrás: VS.hu

Fotó: MTI

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Bandera igazi hagyatéka: hetvenkilenc éves a volhíniai mészárlás

Világugar 2022 július 10.
Az ukrán nemzettudat építés egyik legfontosabb hőse Sztepan Bandera, amit viszont Kijev hajlamos elhallgatni a nacionalista vezető kapcsán, hogy az ő nevéhez fűződik a lengyel nép egyik legnagyobb tragédiája, a volhíniai mészárlás. Bár Varsóban jelenleg akkora oroszellenesség uralkodik, hogy idén nem is terveztek hivatalos formában megemlékezni a vérengzésről, mégis sokan döntöttek úgy, hogy utcára vonulva adnak tiszteletet a borzalmas tettek áldozatainak. Lássuk, mi vezetett az állatias gyilkosságok sorozatához, és ki volt az mészáros, akinek most bélyegre nyomtatják az arcképét, mint nemzeti hősét.