Pesti Srácok

Megindult a forgalom a záhonyi határállomáson

Megindult a forgalom a záhonyi határállomáson

Megindult a forgalom a Záhony és Csap közötti magyar-ukrán határállomáson, ahol hétfőn 5.45 órától technikai okok miatt szünetelt a határátkelés - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Fehérvári Marietta százados elmondta, hogy a hibát elhárították, és az utazók ismét átkelhetnek a határállomáson. A több mint kétórás üzemszünet miatt az átkelőhelyen a személygépkocsi-forgalom torlódott, emiatt a ki- és belépésnél egyelőre kisebb várakozásra kényszerülnek az autósok.

MTI

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A játék ma sem volt igazán jó, de a győzelem végre megvan! – Barátságos labdarúgó-mérkőzés: Azerbajdzsán–Magyarország 1–2 (1–2)

Exkluzív 2025 június 10.
Megszerezte első idei győzelmét a magyar labdarúgó-válogatott, miután küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen Bakuban legyűrte Azerbajdzsán válogatottját. Csapatunk nem játszott jól, helyzetkihasználásunk ma is csapnivaló volt, de pozitívum, hogy a győzelmet így is meg tudtuk szerezni, Varga Barnabás pedig közel egy év után ismét eredményes tudott lenni a válogatottban.