Pesti Srácok

Megint kiraboltak egy dohányboltot

null

Kiraboltak egy dohányboltot Budapest XIX. kerületében, a rendőrség még keresi az elkövetőt.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szombaton közölte a police.hu honlapon, hogy péntek éjjel egy férfi vásárlási szándékkal bement egy Kossuth téri dohányboltba, majd miután nem találta készpénzét, kiment a boltból. Később visszament, és az eladót bántalmazva a bevételt követelte, végül néhány üveg szeszesitallal távozott. Az eladónő 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A rendőrség közlése szerint a férfi - akiről fényképet is közöltek a rendőrség honlapján - 25-30 éves, 180-190 centiméter magas, körülbelül 80-90 kilogramm súlyú, beesett arcú, barna szemű. Fehér színű sapkát, piros színű, derékig érő dzsekit, fekete nadrágot, és fekete cipőt viselt.

PestiSracok facebook image

MTI

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.