Pesti Srácok

Kivesszük a részünket a migránsválság kezelésében

Kivesszük a részünket a migránsválság kezelésében

Magyarország 189 millió forinttal járul hozzá az Európai Uniónak az Afrikából kiinduló migráció kiváltó tényezőinek kezelésére létrehozott Szükséghelyzeti Vagyonkezelő Alapjához. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlöny szerdai számában jelent meg.

A kormányhatározat szerint Magyarországot az alapban Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter képviseli. Az alaphoz történő csatlakozáshoz szükséges 189 millió forintot november végéig kell biztosítani.

Forrás: MTI

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Magyar Péterék lebontották "Orbán kordonjait" a Várban, meg is történt az első súlyos baleset

Magyar ugar június 3.
Magyar Péterék lebontották "Orbán kordonjait", s ennek ma meg is lett az első áldozata. Egy német turistára ugyanis rázuhant egy szerszám, miután a kordonok már nem jelzik, hogy amúgy egy ÉPÍTÉSI TERÜLET van ott, ahol ezek az idióták (bocsánat, a miniszterelnök úr, a közlekedési miniszter meg a belügyminiszter), lebonttatták a balesetveszélyt jelző kerítéseket.