Pesti Srácok

Lezárult a szökött pécsi farkas ügye

Lezárult a szökött pécsi farkas ügye

A bama.hu tudósítása szerint állatkertből megszökött farkas ügyében nyomoztak a rendőrök. De már nem nyomoznak. A Pécsi Rendőrkapitányság a természetkárosítás bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytatott nyomozást – tekintettel arra, hogy a cselekmény nem bűncselekmény – 2015. december 21-én megszüntette - közölte a portál megkeresésére a pécsi rendőrség sajtóosztálya.

Amint az ismeretes, október 31-én megszökött egy farkas a felújítás alatt lévő pécsi állatkertből. A vadat megrázta a villanypásztor, feldühödött, és kimászott az új kifutójából. A Mecsekerdő Zrt. erdőjárási tilalmat rendelt el, a keresést másnap délelőttig folytatták.

A farkast végül kora este kirándulók fedezték fel a Tubesen. Az illetékesek azonnal a helyszínre mentek, végül az állatkert igazgatója éles lőszerrel kilőtte a farkast. A döntés miatt sokan támadták Szatyor Miklóst, kifogásolva, hogy nem altatólövedéket használt, aláírásgyűjtés is indult a lemondatásáért.

PestiSracok facebook image

Forrás: bama.hu

Fotó:24.hu

Ajánljuk még

Huth Gergely: az ország jobbik részétől kérdezem, eltűrjük mi ezt?

Magyar ugar május 5.
Portálunk főszerkesztője reagált arra a példátlan megfélemlítési hullámra, amit a még meg sem alakult új kormány mögötti politikai hatalom indított. Huth Gergely bejegyzésében azt firtatja, hogyan történhetett meg, hogy eljutottunk oda, hogy hatósági intézkedések nélkül kényszerítenek embereket arra, hogy lemondjanak magánvagyonukról pusztán azért, hogy kielégítsék a leendő miniszterelnök bosszúvágyát.

A szerkesztett tartalom felelőssége és az érettségi

Magyar ugar május 5.
Tegnap történt, a Facebookon én is megemlékeztem róla, egy érettségiző lány, akit az Index interjúvolt meg, valami olyasmit mondott (az Index címadása alapján is), hogy a nehéz magyar érettségi a vesztes kormány bosszúja a fiatalokon. Ha valaki odakattint és megnézi a tegnapi posztomat, láthatja, nem az érettségi első napján átesett interjúalanyt bíráltam, hanem az újság címadásán háborodtam fel.