nyomozás
Gór Csaba visszalépett az MNB-alapítvány kuratóriumából az óbudai korrupciós ügy nyomozásának idejére
Az óbudai korrupciós ügyből kinőtt, több politikai szereplőt érintő nyomozás egyik legnagyobb figyelmet kiváltó fejleménye, hogy a II. kerületi Fidesz–KDNP frakcióvezetője visszalép. Gór Csaba bejelentette: a vizsgálat lezárultáig visszalép a Pallas Athéné Domus Meriti (PADME) Alapítvány kuratóriumában betöltött tisztségétől.Pártokon átívelő korrupciós ügy rázta meg Budapestet – öt politikust állítottak elő a parkkezelő-botrány nyomozásában
A jelenlegi információk szerint tegnap öt politikust állítottak elő: Molnár Zsolt volt MSZP-s országgyűlési képviselőt, Őrsi Gergely II. kerületi polgármesterét, továbbá Láng Zsoltot, a II. kerület korábbi polgármesterét, Gór Csaba fideszes frakcióvezetőt és Puskás Péter óbudai önkormányzati képviselőt, korábbi alpolgármestert. Pártokon átívelő korrupciós ügy? Vagy valami más.MNB-botrány: mintegy 92 milliárd forintot zároltak, új szakaszba lépett a nyomozás
Újabb fordulatot vett a Magyar Nemzeti Bankhoz kapcsolódó, napjaink egyik legnagyobb gazdasági bűnügye. A Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) vezetői pénteki háttérbeszélgetésükön eddig a közvélemény számára ismeretlen adatokat is ismertettek az MNB-botrány kapcsán.Előállították Kónya Endrét : új fordulat a kegyelmi botrány egyik kulcsszereplőjének ügyében
Újabb jelentős fejlemény történt a közvéleményt hosszú ideje foglalkoztató bicskei gyermekotthon-botrányhoz kapcsolódó ügyben. Péntek reggel budapesti rendőrök jelentek meg Kónya Endre otthonánál, majd a férfit előállították.Nyomoz az adóhatóság az NKA egyik támogatási ügyében
Egy ismert hegedűművész állami támogatásának ügyében indított nyomozást az adóhatóság.Szabó Bence már nem gyanúsított
Új fordulatot vett Szabó Bence ügye: a hatóságok megszüntették vele szemben a gyanúsítotti státuszt, így jelenleg már nem szerepel gyanúsítottként az eljárásban. A döntés hátteréről egyelőre kevés hivatalos információ látott napvilágot, de az ügy fejleményei ismét ráirányították a figyelmet arra, milyen súlyos következménye lehet egy büntetőeljárásnak még akkor is, ha később nem áll meg a gyanú.Ügyészségi kézbe került az MNB-ügy: új szakaszba lépett a nyomozás
A Legfőbb Ügyészség döntése nyomán új fordulatot vett a Magyar Nemzeti Bankot érintő büntetőeljárás. Ügyészségi kézbe került az MNB-ügy, aminek nyomozását a Központi Nyomozó Főügyészség viszi tovább, ami a büntetőeljárás menetében érdemi változást jelent.Ferihegyen kapták el a vietnámi embercsempész banda kisfőnökét - nemzetközi akcióban számolták fel a maffiacsoportot
Embercsempész-hálózat működött a schengeni kapun át – Vietnámból az EU-ba, majd a Csatornán túlra. Az Interpol koordinálásában felszámolták a vietnámi bandát, az alvezért Ferihegyen fogták el, a nagyfőnököt még keresik.Újabb ukrán csalókat tartóztattak le Magyarországon
Két ukrán állampolgárt fogtak el a rendőrök, akik a gyanú szerint telefonos csalásokkal csaltak ki milliókat magyar sértettektől. Az újabb elfogottak banki vagy hivatalos szervek nevében telefonáltak, és azt állították: a megtakarítások veszélyben vannak.Ajánljuk még

















