Pesti Srácok

Betörtek éjjel Juhászhoz, de nem tett feljelentést

Betörtek éjjel Juhászhoz, de nem tett feljelentést

Betörtek hozzánk, pedig a lakásunkba csak hozni lehet értéket, vinni nem. Ettől izgat igazán – írta Facebook-bejegyzésében Juhász Péter. Az Együtt politikusa arról ír, a tüntetés után sokáig fent volt, és hallotta is a reccsenést. Feljelenést azonban nem tett.

Hozzánk inkább hozni lehet értéket, mint elvinni. Lehet, hogy ezt nem tudta egy betörő, de sajnos a jelenlegi helyzetben sok minden megfordul a fejemben” – írta Juhász Péter, aki Facebook-bejegyzésében számolt be arról, sokáig fent volt, és hallani vélte éjjel a reccsenést, de akkor nem tulajdonított neki jelentőséget.

Juhász hozzátette, nem hívták a rendőrséget, mert nem tűnt el semmi, és különben sem bízik a magyar rendőrség nyomozati munkájában a betörési kísérletekkel kapcsolatban. Mint fogalmazott, „azt viszont fontosnak tartom, hogy legyen jegyzőkönyv róla, hogy volt ez az incidens. Ezért született ez a poszt”.

PestiSracok facebook image

Forrás: facebook.com Fotó: facebook.com

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.