Pesti Srácok

Köves Slomóék baloldali médiabirodalmat építenek

Köves Slomóék baloldali médiabirodalmat építenek

Folyamatosan növekszik a Brit Média a baloldali sajtópiacon. A 168 Órát már megszerezte a Köves Slomóhoz köthető cég, a Klubrádióban folyamatosan növeli a részesedését, és a Népszaváért is versenyben van.

Arató András, a Klubrádió elnök-vezérigazgatójának elmondása szerint másfél év alatt hat, összesen 250 millió forint értékű tőkeemelés során 25 százalékra emelkedik a Brit Média Kft. részesedése a Klubrádióban, és ebből jelenleg hármon vannak túl. A végső arány azonban több is lehet ennél, hiszen a Brit Média ügyvezetője Megyeri András Jonatán áprilisban azt nyiltakozta a 24.hu-nak, hogy „folyamatosan teszünk bele pénzt, finanszírozzuk a veszteségeket és növeljük a tulajdonrészünk. A tulajdonrészünk minden hónapban növekszik”. A cég tavaly jelent meg a magyar sajtópiacon, és a Klubrádióba való beszállása után megszerezte a 168 Óra hetilapot kiadó Telegráf Kft. többségi tulajdonát, illetve a Népszava iránt is érdeklődik.

Megyeri András Jonatán korábban a Viasat, majd a TV2 üzletfejlesztési igazgatójaként dolgozott. A cégvezető közismerten jó kapcsolatot ápol Köves Slomóval, az Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség (EMIH) vezetőjével, a Brit Média pedig ugyanarra a címre van bejegyezve, mint az EMIH által üzemeltetett törökbálinti idősek otthona. Megyeri András Jonatán megerősítette a Brit Média tőkeemelését a Klubrádióban, és azt sem tartotta kizártnak, hogy a Klubrádió tulajdonosaival egyeztetve jövőre tovább növelik részesedésüket a cégben.

PestiSracok facebook image

forrás: nol.hu, 24.hu, a képen Megyeri András Jonatán (24.hu)

Ajánljuk még

Egy provokátor belef*sott Magyar Péter nadrágjába? (videó)

Ps TV 2024 június 26.
Amikor azt hinné az ember, hogy naprakész lehet Magyar Péter ámokfutásával kapcsolatban, a mester lapot húz a 21-re. Egészen elképesztő, hogy politikus politikai tevékenység nélkül ilyen szinten a figyelem középpontjába tud kerülni, és még ezt is elnézik neki a hívei. Az sem zavarja őket, hogy Magyar Péter, a belpesti messiás a fojtófogásban lett kivezetve egy buliból. Ha azt mondja, hogy (ez is) a Fidesz műve, elhiszik neki… mert el akarják hinni. Közben pedig fennhangon üvöltik, hogy a Fidesz csak "sorosozik"... De Magyar Péter mellett szó volt még a fociról, a szőrös csajokról és a XII. kerületi turulról, amit az új polgármester a megválasztását követően azonnal el akar vitetni.

Magyar Péter láttán még a Duna is irányt változtatott (videó)

Ps TV 2024 szeptember 22.
Árad a Duna. Mielőtt még valaki félreértené, a válasz nem, ez nem egy újabb péniszirigységgel küzdő politikus jelmondata, hanem a rögvalóság. Az árvíz elleni védekezés komoly összefogást igényel, így most a legtöbben a gátakon pakolják a homokzsákokat. Munka közben persze akad idő néhány tökéletesen beállított, profi fotóra is, amelyek nyilván csak azért születtek, hogy önkénteskedésre ösztönözzék a még nem önkénteskedő embereket. Elfogadjuk. Ez egy ilyen világ. Megértjük, ha készül néhány kép, de a 452 kép/óra egy picit talán már túlzás. Piros pont annak, aki kitalálja, ki készítette a legtöbb "digitális tartalmat" a gátakon folyó munkálatokról. Bizonyára nem Magyar Péter az. Kacsintás, kacsintás.

Napjainkra már teljesen természetessé vált, hogy fiatalok ezrei árulják testüket az interneten – Libz of TikTok

Ps TV 2023 szeptember 20.
Már a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) érdeklődését is felkeltették az OnlyFans-tartalmak. Na, jó talán nem úgy, ahogy elsőre hangzik, az NMHH ugyanis azt vizsgálta, hogy hogyan válhatott a kezdeti időkben a közönséget a művésszel, előadóval, jógatanárral és szakáccsal összekapcsoló felület mostanra a pornográf és erotikus tartalmakat megosztók aranybányájává.