Pesti Srácok

Baloldali paranoia - Gréczy szerint Orbán irányítja Juhász Pétert

Baloldali paranoia - Gréczy szerint Orbán irányítja Juhász Pétert

Hatalmas balos belvita robbant ki Vágó István egy publikus Facebook-posztja alatt – szúrta ki a Mandiner.hu. Gréczy Zsolt többek közt azzal vádolja Juhász Pétert, hogy Orbán bábja. A DK szóvivője ezt azzal indokolja, hogy az Együtt politikusa rászervezett a baloldali ellenzék október 23-i tüntetésére.

Vágó István, jelenleg DK-s képviselő Facebook-posztjában amiatt értetlenkedik, hogy Juhász Péter, az Együtt alelnöke a Vasárnapi Híreknek azt nyilatkozta: „Másról szól a politikánk: nem a nagy összefogásdiról, és nem hiszem, hogy jó ötlet Gyurcsány Ferencet rehabilitálni.” Vágó azt is felrótta Juhászásznak, hogy rászervezett az ellenzéki pártok demonstrációjára, amikor Orbán Viktor kifütyülésére szólította fel hívet október 23-án.

Juhász Péter erre úgy reagált, „mi arról beszéltünk, hogy máshova megyünk, mert azt fontosabbnak tartjuk, mint ezt”. A kommentelők között megjelent a Gyurcsány-párt szóvivője, Gréczy Zsolt is, aki szerint nem véletlen, hogy Juhász rászervez az ellenzéki tüntetésre, sőt: „Az a baj, hogy hülyének néz mindenkit. Először nemet mondanak a közös október 23-ra, aztán elé, majd rászerveznek... mintha Orbán rendelte volna.... Az Együtt politikusa Gréczy vádjaira azt válaszolta, „Itt tényleg meghibbant mindenki? Azért csesztetnek, mert október 23-án nem Gyurcsány Ferenc mellett tüntetünk, hanem Orbánnal szemben? Aki akar, menjen tüntetni, hallgassa meg az ellenzéki politikusokat. Mi pedig elmegyünk Orbánnal szembe, elhallgattatni őt.

Teljes cikket és a folytatást itt találja.

PestiSracok facebook image

Forrás: facebook.com/mandiner.huFotó: dkp.hu

Ajánljuk még

Egy provokátor belef*sott Magyar Péter nadrágjába? (videó)

Ps TV 2024 június 26.
Amikor azt hinné az ember, hogy naprakész lehet Magyar Péter ámokfutásával kapcsolatban, a mester lapot húz a 21-re. Egészen elképesztő, hogy politikus politikai tevékenység nélkül ilyen szinten a figyelem középpontjába tud kerülni, és még ezt is elnézik neki a hívei. Az sem zavarja őket, hogy Magyar Péter, a belpesti messiás a fojtófogásban lett kivezetve egy buliból. Ha azt mondja, hogy (ez is) a Fidesz műve, elhiszik neki… mert el akarják hinni. Közben pedig fennhangon üvöltik, hogy a Fidesz csak "sorosozik"... De Magyar Péter mellett szó volt még a fociról, a szőrös csajokról és a XII. kerületi turulról, amit az új polgármester a megválasztását követően azonnal el akar vitetni.

Magyar Péter láttán még a Duna is irányt változtatott (videó)

Ps TV 2024 szeptember 22.
Árad a Duna. Mielőtt még valaki félreértené, a válasz nem, ez nem egy újabb péniszirigységgel küzdő politikus jelmondata, hanem a rögvalóság. Az árvíz elleni védekezés komoly összefogást igényel, így most a legtöbben a gátakon pakolják a homokzsákokat. Munka közben persze akad idő néhány tökéletesen beállított, profi fotóra is, amelyek nyilván csak azért születtek, hogy önkénteskedésre ösztönözzék a még nem önkénteskedő embereket. Elfogadjuk. Ez egy ilyen világ. Megértjük, ha készül néhány kép, de a 452 kép/óra egy picit talán már túlzás. Piros pont annak, aki kitalálja, ki készítette a legtöbb "digitális tartalmat" a gátakon folyó munkálatokról. Bizonyára nem Magyar Péter az. Kacsintás, kacsintás.

Napjainkra már teljesen természetessé vált, hogy fiatalok ezrei árulják testüket az interneten – Libz of TikTok

Ps TV 2023 szeptember 20.
Már a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) érdeklődését is felkeltették az OnlyFans-tartalmak. Na, jó talán nem úgy, ahogy elsőre hangzik, az NMHH ugyanis azt vizsgálta, hogy hogyan válhatott a kezdeti időkben a közönséget a művésszel, előadóval, jógatanárral és szakáccsal összekapcsoló felület mostanra a pornográf és erotikus tartalmakat megosztók aranybányájává.