Pesti Srácok

Megvédenék Európát: igazi civilek indulnak harcba az embercsempészek és Soros bandái ellen

A bevándorlásellenes Identitás Mozgalom hajója még ezen a héten kifut szicíliai kikötőhelyéről, Cataniából, hogy felvegye a harcot az embercsempészekkel, és megakadályozza a migránsok Európába jutását. Bár ez nem az ő kötelességük lenne, de Európa és Olaszország vezetői gyakorlatilag semmit sem tesznek a migránsbiznisz ellen. Az embercsempészeket a humanitáriusnak álcázott Soros-féle „civilek” segítik.

A magát Defend Europe-nak, azaz Európa Védelmezőjének nevező csoport azt tervezi, hogy migránsokat szállító hajókat állít meg és fordít vissza Afrika felé. A C-Star nevű hajó legénysége fiatalokból áll, főleg európaiakból, de jöttek fiatalok az Egyesült Államokból és Kanadából is. Saját bevallásuk szerint „meg akarják védeni Európát”. A csoport vasárnap jelentette be, hogy C-Star nevű hajóját még a héten előkészíti a legénység és útnak is indulnak a Földközi-tengerre – írja az Express. A csoport egyik női tagja, Brittany Pettibone Twitter-videóban üzent:

Jelen állás szerint már több mint 100 ezer dollárt gyűjtöttek össze az akcióra. A C-Staron összesen 15 fős legénység teljesít majd szolgálatot. A tervek szerint nem fogják megakadályozni a migránsok BGO-hajók általi kimentését, de az embercsempészek migránsokat szállító csónakjait megpróbálják majd visszafordítani.

PestiSracok facebook image
A C-Star. Ezzel a hajóval próbálják megvédeni Európát, miközben Olaszország és a kontinens vezetői töketlenkednek; Fotó: Youtube.com

Soros NGO-i segítik az embercsempészeket

Már számos bizonyíték van rá, hogy a földközi-tengeri emberkereskedelmet, és így Európa népvándorlókkal való elárasztását a Soros György amerikai spekuláns által finanszírozott NGO-hálózat segíti. Pontosabban: a bűnözők és az álcivilek egymást segítve ténykednek, közösen kijátszva a hatóságokat. Áprilisban Carmelo Zuccaro olasz államügyész bátran ki is mondta az igazságot: bizonyos NGO-k (non-governmental organization, azaz: nemkormányzati szervezet) mögött az észak-afrikai embercsempész szervezetek pénze áll. Megjegyezte, hogy az embercsempészet, tehát a migránsok szállítása jelenleg legalább akkora üzletet képvisel mint a kábítószer-kereskedelem, és tudomása van az NGO-k és az embercsempészek közötti kapcsolatokról. Az államügyészt szókimondása miatt az olaszországi balliberálisok meghurcolták, vizsgálat indult ellene.

Egy keddi német lapinterjúban az osztrák belügyminiszter, Wolfgang Sobotka pedig arról beszélt: közvetlenül együttműködnek a Földközi-tenger líbiai partjainál az embercsempész bandák és a „civil” szervezetek, amelyek ezért büntetést érdemelnek.

Forrás: 888.hu/Express. Vezető kép, videó: Youtube

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.