Pesti Srácok

Tuzson: indokolt, hogy a határvédelem költségeit ne csak Magyarország viselje

Tuzson: indokolt, hogy a határvédelem költségeit ne csak Magyarország viselje

Indokolt, hogy a határvédelem költségeit ne csak Magyarország viselje, hiszen a migrációs válság nyomán Magyarország nemcsak a saját, hanem Európa határait is védi - jelentette ki a kormányzati kommunikációért felelős államtitkár az M1 aktuális csatorna keddi műsorában.

Ebben a helyzetben kérte Orbán Viktor Miniszterelnök Jean-Claude Junckertől, az Európai Bizottság elnökétől a határvédelemre fordított 270 milliárd forint felének megtérítését - emlékeztetett Tuzson Bence.

Hozzátette: a hozzájárulás nem volna példátlan. Görögország számára 450 milliárd forintnyi összeget, Olaszországnak ennek a felét, Bulgáriának pedig 80 milliárd forintnak megfelelő eurót különítettek el erre a célra - mondta Tuzson Bence.

MTI; Fotó: Foreign Policy

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Jönnek a Tisza hiénái – Ezért hurcolják meg Bayer Zsolt feleségét

Magyar ugar május 24.
A hiéna egy dögevő állat. A dögevők jellemzője, hogy kivárják, míg a ragadozó elejti a prédát, majd a lecsapnak a maradékra. Ilyen dögevők azok, akik a Tisza győzelmét arra akarják használni, hogy ilyen-olyan előnyökhöz jussanak az utólagos hazudozásukkal. Most éppen Bayer Zsolt feleségére kívánnak lecsapni ezek a hiénák. A publicista azonban nem ijedt meg tőlük, és véleménycikkben mutatja be a dögevők működését.