Pesti Srácok

Most egy budai étteremben balhéztak Gulyás Marciék – rájuk zárták az ajtót (Videóval!)

Gulyás Márton anarchista festő-mázoló mindösszesen húsz „kormányváltó” aktivistával és papírlapokkal rontott be vasárnap egy Várban levő étterembe – írja az Origo. A magántulajdonú vendéglátóhelyen követelésekkel álltak elő, és közölték, amíg azokat nem teljesítik, nem hajlandók távozni. Az éttermet be kellett zárni, a tulajdonos kihívta a rendőrséget. Miután Gulyásékra rázárták az ajtót, még ők kezdtek el reklamálni, hogy bűncselekmény a személyes szabadságukat korlátozni...

A tőle megszokott kabarészínvonalat hozta a Közös Ország Mozgalomnak keresztelt Soros-aktivistákból álló csapat vasárnap. Gulyás Márton vagy húsz társával úgymond „ülősztrájkot folytatott a közvagyon visszaszerzéséért a Pest-Buda Étteremben. A tulajdonos Zsidai Group szerint viszont magánterületre törtek be, nem fogyasztottak, botrányos viselkedésük miatt a fizető vendégeket kellett elküldeni, törvényt sértettek, magánlaksértést követtek el.

A ballib mozgalmároknak leginkább az étteremben dolgozó személyzettel sikerült kiszúrniuk, ők ugyanis elestek a szerviz-díjtól, sőt a jattoktól is.

Az Origo azt írja, a Soros-hálózat fizetett aktivistája újabb törvénytelenséggel okozott botrányt. Gulyás Márton már két tüntetést kényszerült lemondani, mert senki nem akart vele tüntetni. Október 23-án pedig az eső hírére nem mert utcára vonulni. Úgy látszik, a sleppjével könnyebb randalírozni.

PestiSracok facebook image

Miután Gulyásék miatt az étterem nem tudott új vendégeket fogadni, és az addigiak is elmentek, Gulyásék nem voltak hajlandók elkotródni, ezért Zsidaiék rájuk zárták az ajtót. Aztán, persze, Gulyásék kezdtek el reklamálni, hogy bűncselekmény az ő személyes szabadságukat korlátozni. Hihetetlen! A 444.hu cikke szerint vasárnap 21 óra körül jöttek ki az étteremből az anarchisták.

Íme, Zsidaiék közleménye:

Origo/444. Vezető kép: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!