Pesti Srácok

Rubi üzenete Vonának: „Olyan pofonokat fogsz kapni, hogy a 2022-es választásokig szédülni fogsz” (Videóval!)

Rubi üzenete Vonának: „Olyan pofonokat fogsz kapni, hogy a 2022-es választásokig szédülni fogsz” (Videóval!)

Rubi Gergely, egykori jobbikos országgyűlési képviselő videóüzenetben jelentette be, hogy plakátkampányt indít addig, amíg le nem mond Vona Gábor.

Éles hangú videóüzenetet tett közzé Rubi Gergely, volt jobbikos politikus, aki már több alkalommal is élesen támadta a párt jelenlegi elnökét. A volt országgyűlési képviselő úgy fogalmazott: miután Vona Gábor arra utasította testőreit, hogy akár erőszakkal is tartsák őt távol tőle, nehogy kellemetlen kérdéseket tehessen föl, így nincs módja személyesen kérdéseket feltenni, ezért kénytelen egy plakátkampánnyal üzenni.

– üzeni Rubi Gergely, aki szerint Vona Gábor sokkal jobban járna, ha „berakná azt a pénzt a bőröndbe, amit Simitől kapott, és családjával együtt elmenne a világ másik végébe”.

PestiSracok facebook image

https://www.facebook.com/jobbikraNEM/videos/1641826582552530/

A volt jobbikos szerint Vona Gáborra már senki sem kíváncsi, hiszen a mostani ózdi rendezvényen is csak 10 érdeklődő jelent meg, 15 párttag és 20 újságíró mellett. A videót azzal zárja:

Táskás emberek

A napokban Budai Gyula, a Fidesz országgyűlési képviselője beszélt arról, hogy a Jobbik Simicska pénzével a zsebében igyekszik megvesztegetni a különböző jelölteket, hogy visszalépjenek. Pénteken pedig az Origo írt arról, hogy Szabó Gábort a Jobbik pártigazgatóját és Schön Pétert a Jobbik gazdasági igazgatóját a Simicska Lajos által irodának használt családi ház előtt fotózták le. A lap szerint Szabó Gábor és Schön Péter a kép készítésekor a nagyvállalkozótól távozhatott táskával. A jobbikos Sneider Tamás pénteken az M1 kérdésre elismerte, hogy Szabó Gábor és Schön Péter valóban Simicska Lajos irodájából távozott. A politikus ugyanakkor azt mondta, csak a plakátok ügyében egyeztettek.

Forrás: Facebook/hirado.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!