Pesti Srácok

Megtalálták a bombát a Dunában, de holnapig békénhagyják

null

Kedd délután már nem kell forgalomkorlátozásra számítani az Erzsébet hídnál. A tűzszerészek találtak egy robbanótestet a Dunában, de annak beazonosítását csak szerda reggel kezdik meg - közölte a honvédség tűzszerész alakulatának kommunikációs vezetője kedd délután.

Markovics Zita elmondta, a tűzszerészek szerdán a beazonosítás után döntenek a kiemelés módjáról. Hozzátette, az esetleges útlezárásokról, forgalomkorlátozásokról, kitelepítésekről időben tájékoztatják majd a lakosságot.

Forrás/fotó: MTI

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.