Pesti Srácok

Troll: Fel kell tenni a kérdést, mi is a Jobbik valójában (VIDEÓ)

A Jobbik annak idején kihasználta a piaci rést, hogy volt egy társadalmi igény, amit ők kijátszottak, majd az nem jött be, így az antiszemita párt úgy döntött, jöjjön a néppártosodás - mondta Boros Bánk Levente, a Médianéző Igazgatója az Echo TV Troll című műsorában. Elhangzott: a Jobbik jelenlegi politikusai úgy tesznek, mintha semmi felelősségük nem lenne, és nem lenne valódi súlya annak, ha egy megválasztott képviselő egy politikai pártrendezvényen zsidózik vagy éppen cigányozik.

Pindroch Tamás, a Figyelő főmunkatársa, Szarvas Szilveszter, a PestiSrácok főszerkesztő-helyettese, Boros Bánk Levente, a Médianéző igazgatója az Echo TV Troll című műsorában arról beszélt: a hatalomvágytól megrészegült Jobbik ma is ugyanaz a párt, mint régen, de az ellenzéki összefogásra épülő kormánybuktatás víziója miatt a politikusai folyamatosan azt hangoztatják, a párt 2010 előtti arca nem volt igaz. Pindroch Tamás emlékeztetett: a Jobbik szóvivője, Jakab Péter „őszintén felháborodott” és antiszemitizmussal vádolta meg a Keménymag című műsor vendégeit, de ez a felháborodás nemhogy elmaradt, hanem a képviselő szélesen mosolygott, amikor Pörzse Sándor jobbikos országgyűlési képviselőként zsidózó vicceket mondott egy 2010. évi rendezvényen. Pörzse Sándor mégis képernyőn maradhat, miközben vállalhatatlan kijelentéseket tett – jegyezte meg Szarvas Szilveszter. Pindroch Tamás szerint fel kell tenni a kérdést, hogy kik is ők valójában. Kiemelte:

Boros Bánk Levente, a Médianéző Igazgatója hozzátette:

PestiSracok facebook image

Emlékezetes, hogy tavaly tavasszal Mirkóczki Ádám, a Jobbik szóvivője egy interjúban arról beszélt, hogy pártja évekig nem az volt, mint aminek láttatta magát. Szarvas Szilveszter szerint a jobbikos politikusok jelenleg is folyamatosan benne vannak a Jobbik „őszödi beszédében”, vagyis, hogy a párt 2010 előtti arca nem volt igaz, a Jobbik pedig mostanra megváltozott.

Forrás/fotó/videó: Echo TV

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."