Pesti Srácok

Saját magát tartja a legalkalmasabbnak Zugló élére az "ingyenbékávés" Horváth Csaba

Saját magát tartja a legalkalmasabbnak Zugló élére az "ingyenbékávés" Horváth Csaba

Saját magát tartaná a legalkalmasabb jelöltnek Horváth Csaba, az ellenzék XIV. kerületi indulójaként – a politikus erről a Népszavának adott interjújában beszélt.

– érvelt saját személye mellett Horváth Csaba a Népszavának adott interjújában. A politikus szerint ő maga lenne a legalkalmasabb jelölt az ellenzék XIV. kerületi indulójaként. Horváth az egyik erősségének azt tartja, hogy tovább tudja vinni azokat a folyamatokat, amelyeket már elindított Karácsony Gergely, de nem tartja magát a “legtehetségesebb kátyúbetömőnek”.

PestiSracok facebook image

– mondta. Példaként említette Rákosrendező ügyét, a Városligetet, illetve a Bosnyák teret. Horváth Csaba szerint ezekben a kérdésekben Karácsony Gergely főpolgármesterként segíteni fog neki, aki véleménye szerint továbbra is elkötelezett marad Zugló iránt. A politikus szerint a Liget kapcsán viszonylag keveset tud tenni egy kerületi polgármester, de előnynek tartja, hogy Zuglónak is van tulajdonosi érintettsége a területen, így Karácsony Gergellyel közösen lépne fel majd azért, hogy “a Ligetet visszakapják a budapestiek”.Horváth Csaba továbbra is azt állítja, hogy nyereséges a zuglói parkolás.

– fejtette ki. Tóth Csaba MSZP-s politikus kapcsán Horváth Csaba elmondta: “valamit jól csinál Zuglóban, ezt bizonyítják a választási eredmények”, és szerinte az összes többi állítás rosszindulatú pletyka, amelyeket az irigyei, ellenfelei terjesztenek. Horváth Csaba arról is beszélt, hogy támogatja Karácsonyt a kampányban és támogatja majd a főpolgármesteri munkájában is, a főpolgármester-helyettesi címért azonban le kellene mondania Zuglóról annak ellenére, hogy “bízik a kerületben”.

Forrás: Népszava; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."