Pesti Srácok

Gémesi György ellen indít jelöltet a baloldal Gödöllőn (videó!)

Gémesi György nem volt nyitott az együttműködésre, így az ellenzéki pártok elindítanak egy másik jelöltet Gödöllőn – ezt az MSZP elnöke mondta hétfőn, az ATV-ben. Tóth Bertalan szerint az ellenzéki pártok el akartak indulni a választáson, ezért támogatják a szocialista párt helyi vezetőjét a várost csaknem 30 éve vezető Gémesi György ellenében. Az összefogás azonban nem teljes: még az LMP és a Momentum sem döntötte el, hogy hova áll.

Gémesi György a Gödöllői Lokálpatrióta Klub nevében indul. Keresték a polgármestert is, de nem akart a Hír TV-nek nyilatkozni.

Forrás: Hír TV

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!