Pesti Srácok

A Fidesz szerint az ellenzék bevándorláspárti polgármester-jelöltjei nagy veszélyt jelentenek a településekre

A Fidesz szerint az ellenzék bevándorláspárti polgármester-jelöltjei nagy veszélyt jelentenek a településekre

Az ellenzék bevándorláspárti polgármester-jelöltjei nagy veszélyt jelentenek a településekre – jelentette ki a Fidesz-frakció szóvivője keddi, budapesti sajtótájékoztatóján.

Halász János úgy fogalmazott: az októberi önkormányzati választás tétje különösen nagy a magyar településeknek, a bevándorláspárti európai baloldal ugyanis minden szinten ki akarja építeni a hálózatát a tagállamokban.

– mondta. A szóvivő szerint a magyar ellenzék is tele van migránspárti polgármesterekkel: "díszpéldányuk" Botka László, Szeged szocialista vezetője, aki "kezdettől fogva támadja a kerítést", az MSZP miniszterelnök-jelöltjeként meg is ígérte a lebontását.

PestiSracok facebook image

– fűzte hozzá. Az ellenzék szombathelyi polgármester-jelöltje, Nemény András is bevándorláspárti folytatta Halász János –, támogatja a migránskvóta bevezetését, ami azt jelentené, hogy "futószalagon osztanák szét" Európa különböző városaiban – magyar településeken is – a migránsokat. A frakciószóvivő a nyíregyházi ellenzéki polgármester-jelöltet, Jeszenszki Andrást szintén bevándorláspártinak nevezte, aki – mint mondta – "ugyancsak támadja a magyar kormány bevándorláspolitikáját".

Halász János arról is beszélt, hogy azokban a külföldi városokban, ahol a polgármester bevándorláspárti, és segíti a migránsok betelepítését, ott rohamosan romlik a közbiztonság, megnő az erőszakos bűncselekmények száma, és vége van az ott élők nyugalmának. Ezért arra kérte az embereket, hogy október 13-án szavazzanak a nyugalomra, a biztonságra, szavazzanak a Fidesz-KDNP jelöltjeire.

Forrás: MTI; Vezető kép:MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!