Pesti Srácok

Troll: A Karácsonyt támogató apparátus épp olyan balfék, mint maga Karácsony Gergely

A Hír TV Troll című vitaműsorában M. Dobos Marianne és vendégei a magyar közélet mindennapi furcsaságait tárták fel a nézőknek. Témáik között szerepelt, hogy ismét feltűnt Kálmán Olga, ezúttal Karácsony Gergely mellett, aki előbb metrót ígért az újpestieknek, aztán ugyanoda fákat meg futópályát. Lehet, megint eltéved: vele az ilyesmi sűrűn előfordul Budapesten. A 444 a keresztény szabadság kapcsán már új Jézusnak hívja Orbán Viktort. Azt is megbeszélték, hogy a HVG sírt egy kört, amiért Tarlós István megafonnal kommunikált Tordai Bencével: könnyen meglehet, már elfelejtették, mi volt fél éve a parlamentben. De az adásban hoztak elég példát a kettős mércére, a vágyvezérelt újságírás meghökkentő állításai sem maradtak kommentárok nélkül, és a stúdióba invitáltak szabadon beszéltek mindenről, ami kimaradt a balliberális gödörből. Erősödik a kampány, ami témát szolgáltatott Szarvas Szilveszternek, a PestiSrácok.hu főszerkesztő-helyettesének, Pindroch Tamásnak, a Figyelő rovatvezetőjének és Kacsoh Dánielnek, a Magyar Hírlap lapszerkesztőjének.

A műsor zömét a fővárosi kampány eseményei tették ki, aminek hálás témája volt a főpolgármesteri babérokra törő Karácsony Gergely személye, aki pár hét alatt többszöri baklövése által ékesen bizonyította abszolút tájékozatlanságát a kerületek nevezetességeit és általában a főváros földrajzát illetően.

– jegyezte meg a hajmeresztő terepismeretéről elhíresült ellenzéki főpolgármester-jelölt kampánycsapatáról M. Dobos Marianne.

– vetette közbe Kacsoh Dániel, aki a gondolatába is beleborzongott, hogy Karácsony valaha főpolgármester lehessen.

– fogalmazott Szarvas Szilveszter.

– vélekedett Pindroch Tamás, amire a PestiSrácok.hu főszerkesztő-helyettese úgy reagált:

Forrás: Hír TV

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!