Pesti Srácok

Duplán lopott szlogenekkel kampányolnak Hatvanban

Duplán lopott szlogenekkel kampányolnak Hatvanban

Szabó Zsolt térségi országgyűlési képviselő 2018-as választási szlogenjeivel nyomul 2019 októberében a leköszönő hatvani polgármester, Horváth Richárd.

Egyszerre két, korábban alaposan bevezetett és megismert jelmondatot is lenyúlt Szabó Zsoltéktól Horváth Richárd kampánycsapata: a „Hatvan fejlődik”, és a „Nincs megállás!” kifejezéseket is egy füst alatt sikerült újrahasznosítaniuk. 2019. október másodikán, 11 nappal a választás előtt épp csak építeni kezdett létesítményekkel kampányol Hatvan polgármestere, amelyek java részén a ciklus végóráiban még egy kapavágás sem történt. Láthatjuk nagyívű drónfelvételeken például a piacot, ahol még semmit sem sikerült elkezdeni, még a piacprojekthez szükséges több százmilliós hitelfelvételt sem. Látható a választás előtt rohammunkában széttúrt könyvtár és a kizárólagos állami pénzből felhúzható sportcsarnok is. „Folyamatosak az építkezések a városban!” – így szól az egyik üzenet a videóban, de lefelejtették a félkész sportcsarnok mögött a félbeszakadt Szárazmalom-beruházás torzóját. Ezzel a videóval szeretné megnyerni az önkormányzati választást Hatvanban a Fidesz-KDNP-ből 2016-ban teljes csapatával menesztett Horváth azzal a Gál Erzsébettel szemben, aki mögött Orbán Viktor miniszterelnök, Kubatov Gábor pártigazgató, Kósa Lajos Fidesz-alelnök, Hollik István kormányszóvivő, Semjén Zsolt és Harrach Péter KDNP-vezetők is felsorakoztak az elmúlt hetekben, támogatásukról biztosítva.

https://www.youtube.com/watch?v=lVGYftQffjs&fbclid=IwAR1aAQa7US7QLKVR9hNDgfa9pm6aXWFVwREigWMYe7kjb9kpkeFb9Ys_3Q0

Gif: hatvanonline.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!