Pesti Srácok

Kaotikus állapotok Győrben: a tüntetők az ajtót ütik, a képviselők Borkait tapsolják az alakuló ülésen

Kaotikus állapotok Győrben: a tüntetők az ajtót ütik, a képviselők Borkait tapsolják az alakuló ülésen

Délután 3-kor elkezdődött a győri közgyűlés alakuló ülése. A yachtozós videójáról elhíresült polgármestert, Borkai Zsoltot, aki a posztjáról pénteki határidővel lemondott, megtapsolták a terembe érkezéskor a képviselők.

Az Index információi szerint mindeközben az épületben a terem ajtaját kintről körülbelül 50 tüntető nyomja, üti, dörömbölnek, sípolnak, a biztonsági őrök pedig igyekeznek belülről kifelé támasztani az ajtót. A lap úgy tudja, Borkai Zsolt beszéddel nyitotta meg az ülést, de abból nem lehetett hallani semmit a teremben a zaj miatt. A baloldali média által felhergelt tüntetők miatt az elvileg nyílt ülésre nem lehetett bejutni. Ungár Péter LMP-s országgyűlési képviselőt például a képviselői igazolvánnyal sem engedték be a biztonsági őrök a terembe.

Forrás: Index; Fotó: MTI/Krizsán Csaba

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Európa rákjának nevezik a magyarságot, nyomorba döntenék a hazájukat: ez a mai magyar baloldal (Karanténvlog)

Karanténvlog 2022 november 26.
Amikor a Karantén hetente görbe tükröt tart a baloldal elé, szinte mindenre fel van készülve. A folyamatos ostobaság, rosszindulat és hazaárulás teljesen átlagossá és megszokottá vált, de az e heti történések még újabb szintet nyitottak meg a pokoli mélység bugyraiban. Brüsszelben egymást licitálva harcolt azért a magyar baloldal, hogy nehogy véletlenül a saját hazájuk jól járjon. Fröcsögtek, rikácsoltak, ki-ki saját habitusa szerint, de Cseh Katalin, a DK-s Molnár Csaba, és az exszoci Ujhelyi versenyt böfögtek a saját hazájuk ellen. Mert egy háborús helyzetben, energiaválságban, inogó európai gazdasági helyzet közepette egyetlen esélyük van, hogy a kondérhoz újra közel férkőzhessenek és ellopják, amit tudnak, ha összeomlást idéznek elő. Egy dolog egyértelmű: rajtuk biztos nem fog múlni, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a magyaroknak minél nehezebb legyen, miközben a vörös bárók a kastélyaikban pöffeszkednek és kitartásra buzdítanak mindenkit, akiket bajba igyekeznek keverni. Miközben a háború miatt egyre nehezebb a helyzet, előbújnak a Komjáthi Imrék is, akik bődületes gyalázkodással igyekeznek a 2 százalékos MSZP-t még mélyebbre taszítani, de Pottyondi Edina is újabb magyargyűlölő gondolatokkal jelentkezett, ami szerinte vicces és gondolkodtató. Végül Orbán Viktor Nagy-Magyarország sálja, és a vele kötözködő momentumos Bedő Dávid is szóba került a vlogban, mert ezekről is karakán véleményünk van. Tartsatok most is velünk és iratkozzatok föl a PS Tv, valamint a Karanténvlog YouTube-csatornájára!