Pesti Srácok

Kiskorú lányt megerőszakoló migránsok származását hallgatta el a német rendőrség

null

A német rendőrség a napokban letartóztatott egy fiatalokból álló migránsbandát, akik Ulm városában megerőszakoltak egy mindössze 14 éves lányt. Véleményük szerint „nem releváns” ez az információ a nyomozásban – írja a 888.hu.

Az öt elkövető 14 és 26 év közötti, a hatóságok „menedékkérőként” beszéltek róluk, de pontos származásukat nem voltak hajlandóak elárulni, mivel a Bild szerint „ez az információ nem releváns a nyomozásban”. Az áldozat egy halloweeni buliban volt barátaival, amikor összetalálkozott az elkövetőkkel, akik közül az egyiket állítólagosan ismerte korábbról. A migránsok végül elcsábították a lányt egyikőjük lakására, ahol aztán mind az öten megerőszakolták őt. A rendőrség végül mind az öt gyanúsítottat azonosította: egy 15, egy 16 és egy 26 éves migránst letartóztattak, míg a másik két elkövető (egy 14 éves és egy 24 éves bevándorló) továbbra is szabadlábon van.

Forrás: 888.hu; Fotó: MTI/AP/Jánisz Papanikosz

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.