Pesti Srácok

Pikó személyi kultuszát és káros városvezetői munkáját bírálja a józsefvárosi Fidesz

null

Pikó András eddig önnön ajnározásán kívül nem sok mindennel foglalkozott, ami Józsefvárost érintené, azonban ahogy korábban be is mutattuk, Pikó az önkormányzati újságot is bevetette, hogy a lap minden oldalára jusson egy-egy információ és kép róla a független tájékoztatás érdekében. A józsefvárosi Fidesz közleményt adott ki, amelyben nehezményezi Pikó önmutogatását és személyi kultuszát, valamint felhívja a figyelmet arra is, hogy az új polgármesternek inkább az elvett egyhavi bért kellene visszaadnia az alacsony jövedelmű munkavállalók számára a "celebség" építése helyett.

Forrás: Józsefvárosi Fidesz; Fotó: PS/Horváth Péter Gyula

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.