Pesti Srácok

A CÖF Dézsi Csaba Andrást, a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltjét támogatja Győrben

A CÖF Dézsi Csaba Andrást, a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltjét támogatja Győrben

A Civil Összefogás Fórum (CÖF) a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltjét, Dézsi Csaba Andrást támogatja a győri időközi polgármester-választáson – közölte a CÖF szóvivője pénteken, a megyeszékhelyen tartott sajtótájékoztatón.

Ifj. Lomnici Zoltán azt mondta: az egész magyarság érdekelt abban, hogy Győr az ország egyik legjobban fejlődő, kiemelkedő gazdasági és kulturális teljesítményt nyújtó megyeszékhelye maradjon.

– fűzte hozzá. Ifj. Lomnici Zoltán a sajtótájékoztatón úgy fogalmazott: egy nemzettest vagyunk, és ha bármelyik testrészünket fájdalom éri, az az egészet áthatja.

PestiSracok facebook image

– tette hozzá. A szóvivő jelezte: a CÖF-nek működik képviselete Győrben, és több száz győri vesz részt a rendezvényeiken.

– mondta ifj. Lomnici Zoltán.

Dunst Eszter, a győri CÖF Klub vezetője hangsúlyozta, hogy látják, október 13-a óta mi történik Budapesten, és ezt szeretnék elkerülni. Mint mondta, nem pancser városvezetőkre van szükség képtelenebbnél képtelenebb ötletekkel, hanem hozzáértő, határozott városvezetőre, aki ismeri az állam, a közigazgatás és a város működését.

– tette hozzá.

Győrben vasárnap azért tartanak időközi polgármester-választást, mert az október 13-án megválasztott Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) november 8-ával lemondott tisztségéről.

Forrás: MTI; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még