Pesti Srácok

Maruzsa: kitaláltuk az érettségi megszervezésének legbiztonságosabb módját

null

Az előzetes terveknek megfelelően, május 4.-én kezdődnek az írásbeli érettségi vizsgák, jelentette be Maruzsa Zoltán, köznevelésért felelős államtitkár egy a kormány Facebook-oldalán közzétett videóban. A politikus azonban jelezte, amennyiben a járványügyi megfontolások úgy kívánják, ez az időpont bármikor változhat. Az államtitkár arról is beszélt, hogy a biztonságos lebonyolítás érdekében csak írásbeli vizsgát kell majd tenni, a résztvevőknek pedig minden szükséges védőfelszerelést biztosítani fognak.

Forrás: Facebook; Fotó:MTI/Máthé Zoltán

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.