Pesti Srácok

Szijjártó: az Európai Tanács elnöke és az uniós igazságügyi biztos bosszúhadjáratot folytat Magyarországgal szemben

null

Charles Michel, az Európai Tanács elnöke, valamint Didier Reynders uniós igazságügyi biztos bosszúhadjáratot folytat Magyarországgal szemben a migráció miatt - írta a külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebook-oldalán.

Szijjártó Péter kifejtette, hogy Michel korábbi belga miniszterelnök kormánya, amelynek Reynders is tagja volt, abba bukott bele, hogy megszavazta az ENSZ globális migrációs csomagját, amelynek Magyarország volt a leghangosabb ellenzője.

– emelte ki a magyar külügyminiszter, majd úgy folytatta, hogy ez a bukás azóta is frusztrálja Charles Michelt és Didier Reynderst, támadásuk Magyarország ellen tehát személyes indíttatású, és frusztráción alapul.

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI