Pesti Srácok

Bayer show: Ha a fővárosban valaki korrupciógyanúba keveredik, következmény helyett pozíció jár érte

null

A Bayer show eheti vendégei Dódity Gabriella és Láng Zsolt voltak, a téma pedig a jelenlegi fővárosi ügyek voltak. Szó esett Gajda Péter, Kispest MSZP-s polgármesterének nagy port kavart bizottsági kinevezési ügyéről is.

Dódity Gabriella, a kispesti önkormányzat Fidesz-frakciójának vezetője szerint nem meglepő, hogy Karácsony Gergely a kispesti korrupciós ügybe keveredett Gajda Pétert nevezte ki az Összeférhetetlenségi és Vagyonnyilatkozat-ellenőrző Bizottság elnökének. A kispesti fideszes önkormányzati képviselő szerint a baloldaltól nem is lehet mást várni.

– mondta a politikus, elmondta, nem tudja hány szocialista van még a fővárosi közgyűlésben, de lehet, hogy "Gajda Péter volt az utolsó szoci, akire munkát lehetett bízni". Úgy fogalmazott, hogy már megszokták tőlük ezt a fajta gátlástalanságot.

PestiSracok facebook image

Láng Zsolt, a fővárosi Fidesz-KDNP frakcióvezetője az elhangzottakhoz hozzáfűzte, hogy valószínűleg Gajda Péter kinevezését nem lehet majd megakadályozni. Elmondása szerint amilyen arcok feltűntek/feltűnnek tavaly ősz óta a fővárosi önkormányzat körül, már semmin nem szabad meglepődni.

– hangsúlyozta Láng Zsolt.

Forrás: HírTV