Pesti Srácok

Jogerősen felmentették a munkavégzés alól a momentumos polgármestert Gödön

null

A mai rendkívüli önkormányzati testületi ülésen már jogerősen felmentették a munkavégzés alól Göd város momentumos polgármesterét, Balogh Csabát – tudta meg a Magyar Nemzet.

Két héttel a korábbi szavazás után ismét kétharmados többséggel erősítette meg korábbi döntését a polgármester-ellenes gödi ellenzék. Így már nemcsak a fegyelmi eljárás, hanem a munkavégzés alóli felmentés is jogerős. A Göd város honlapján élőben követhető testületi ülésen botrányok sora zajlott: érthetetlen módon a még csak két éve gödi lakos Balogh Csaba mellett kiállva idős állampolgárok bekiabálásokkal próbálták befolyásolni a testületet – sikertelenül. A fegyelmi eljárásra harminc nap áll rendelkezésére a háromtagú fegyelmi bizottságnak. Balogh Csaba a fegyelmi eljárás ideje alatt egyáltalán nem léphet be a polgármesteri hivatalba – írja a Magyar Nemzet.

A gödi önkormányzat képviselő-testülete július 17-i ülésén többségi szavazással fegyelmi eljárást indított Göd momentumos polgármestere ellen. Június 29-én formailag is megszűnt a városban az ellenzéki összefogás, miután a képviselő-testület négy ellenzéki párti tagja bejelentette, hogy új, önálló frakciót alakítanak. A négy képviselő szerint Balogh Csaba, Göd momentumos polgármestere felrúgta az ellenzéki megállapodást és becsapta a gödi embereket.

Forrás: Magyar Nemzet

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.